999 rezultate për

mezi

Ndarja nga jeta e Dritan Priftit, djali: Ai është frymëzimi im Dy ditë më parë humbi jetën në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti pas një lufte të gjatë më
Kryeprokurori ka paralajmëruar veteranët e Haradinajn Në një deklaratë për KALLXO.com Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka reaguar ndaj raportimeve të fundit të cil
Kryeprokurori tregon detajet më të reja për Nikallon Prokuroria e Shtetit ka hapur procedurë penale, pas informacioneve të marra nga mediat, për rastin e ministrit të ri të
Sot, Lumezi del në konferencë me Ministrin e Drejtësisë Ministria e Drejtësisë organizon konferencë për media, në të cilën do të marrin pjesë, Ministri i Drejtësisë, Abelard Ta
Çifti i cili sfidoi obezitetin dhe u bë frymëzim për botën (VIDEO) Duket në fakt si e pamundur por ka njerëz që me vullnet mund të arrijnë gjithçka. Obeziteti sot është një problem për
Ermal Mamaqi tregon për shtatzëninë e Amit: Si e postuan gabimisht foton... Prezantuesja Amarda Toska është sërish në pritje të ëmbël. Çifti i njohur i ekranit lajmëruan fansat se do të bëhen prin
Audioja e sherrit, momenti kur Gjana tenton të godasë kritiken e Bashës Mbledhja e djeshme në kryesinë e PD-së dje u shoqëua me debate të cilat shkuan deri në përplasje fizike. Gjatë debat
Gjana i del në krah Bashës: Allahu na rujt, hiqi kritikët nga PD Mbledhja e Kryesisë ditën e djeshme u shënua me debate të ashpra mes anëtarëve të kryesisë dhe kundërshtarëve të Bashës.
Lumezi thotë se luftimi i korrupsionit është sfida kryesore Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në një takim pune, ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot
Jonida Maliqi dhe djali i saj mezi po e prisnin shiun (FOTO LAJM) Jonida Maliqi është padyshim një nga këngëtaret më të preferuar të shoëbizit shqiptar. Edhe pse ka kohë që është shkë
Marrëdhënia e Amit me Ermalin s’është fare si duket, ata mezi... Të gjithë mendojnë se ata janë tërë kohës bashkë por në fakt, Ami dhe Ermali merren vesh në telefon. E ftuar tek “Jo
Shenjat e hershme të shtatzënisë që mezi vërehen Ekzistojnë shumë shenja të cilat shërbejnë si indikatorë se mund të jenë shtatzënë, e të cilat i dinë shumica. Megjith
Cila është prokurorja e Kosovës që i ka 67 milionë euro në bankë? Prokurorja Merita Lumezi, e cila është familjare e kryeprokurorit të shtetit Aleksandër Lumezi, është njëra nga zyrtaret
LSI përjashton dy "dezertorët" në Bashkinë e Tiranës Këshillit të Bashkisë së Tiranë iu deshën dy vota nga këshilltarët e LSI-së që të votonte rritjen e çmimit të ujit të pi
Frymëzim për një brez, këto janë super hitet e "Linkin Park" (VIDEO) Linkin Park është një grup amerikan rocku nga Agoura Hills, California. Ai u formua në vitin 1996 dhe arriti famën n
Zaccardo mezi pret t'i bashkohet Interit Cristian Zaccardo do të ishte shumë i kenaqur nëse do të nënshkruante me Interin, por pranon se deri më sot nuk ka asgjë
Lumezi: Kosova ka parandaluar tentativa për sulme terroriste Financimi i terrorizmit dhe shpëlarja e parasë vazhdojnë të mbesin sfida për institucionet e Kosovës, edhe pse ka rezult
Personat të cilët mezi zgjohen nga gjumi janë më inteligjentë Nëse bini në gjumë natën vonë dhe zgjoheni nga gjumi vonë, mos u ndjeni keq. Siç duket, kjo mund të jetë ajo që ju bën m
"Më kishte marr malli, mezi prita të vij", Rama pas 7 vitesh në studion e Arian Çanit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në emisionin “Zone e Lire” te Arian Canit pas 7 vitesh. Batutat Cani: I
“Tani po e shikoj nga afër, mezi paska prit…”, Rama sheh për herë të parë kandidaten në Dibër (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në një takim me gratë dhe vajzat dibrane, nga qyteti i Peshkopisë ku dhe prezantoi kandidatët për