999 rezultate për

mezi

Kjo është rruga e protestës kundër Lumezit Organizatorët protestës kundër ndërhyrjes së politikës në sistemin e drejtësisë, ka zbuluar itinerarin e organizimi të s
Sot protestohet për drejtësinë kundër Lumezit Lidhjet mes politikës dhe Prokurorisë së Shtetit i ka shpërfaqur debati i nxitur pas dorëheqjes së prokurorit Elez Blaka
Albulena Haxhiu kërkon dorëheqjen e Aleksandër Lumezit Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, përmes një statusi në Facebook ka kërkuar dorëheqjen e kryeprokurori
Para largimit, zv.ambasadori amerikan jep mesazhin e fundit për Shqipërinë Pak para largimit të tij nga Shqipëria, zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz ka thënë disa fjalë lamtumire. N
Ndërron jetë babai i Lumezit Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 81 vjeçare ndërroi jetë Nikë Lumezi, një ndër juristët e parë kosovar, që ushtroi f
Khedira: Mezi po pres të luaj me Ronaldon Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira është shprehur se mezi po pret që të luaj sërish me Cristiano Ronaldon. Këtë d
Lumezi sulmon veteranët: 19 mijë nga ta janë fallco Sipas kryeprokurorit të shtetit Akeksandër Lumezi janë 19 mijë persona që jashtëligjshëm kanë fituar statusin e veterani
Alketa Vejsiu bën deklaratën e pabesueshme: Dikur mezi mbyllja muajin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Alketa Vejsiu ka ndarë me të gji
Shqiponja nuk ka të ndalur, bëhet frymëzim në Zvicër (FOTO LAJM) Festimi i golave me simbolin shqiponjës nga Shaqiri dhe Xhaka, është bërë "virale" në Zvicër. Tashmë njerëz nga të g
Si të bëheni një frymëzim për të tjerët? Një nga mënyrat më të mira për t’u bërë një frymëzim për të tjerët është arritja e qëllimeve tuaja. Sa herë keni parë nj
Haradinaj: Vokrri ishte frymëzim për shumë breza sportistësh Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime për vdekjen e legjendës së futbollit kosovar. Thotë se Fadili ishte motivues i
Habit demokratja e njohur: Aplikova për lotarinë Amerikane por nuk fitova Valbona Mezini, anëtare e kryesisë së Partisë Demokratike ka deklaruar se kishte aplikuar për llotarinë amerikane. "U
"Karius mezi u bë portier, as djali im 9-vjeçar nuk e bënte atë gafë" Pas gafave në finalen e Championsit që i kushtuan trofeun skuadrës së Liverpoolit, portieri italian, Gianluca Curci ka s
E kishim humbur, futbollisti shumë i njohur quan mike Era Istrefin Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
Iniesta: Mezi pres të jetoj në Japoni Andres Iniesta ka thënë se kishte vendosur t’i refuzonte ofertat e ndryshme nga klubet tjera për ta pranuar atë të Visse
Njihuni me shqiptarin e verbër që punon si zdrukthtar, frymëzim për të gjithë (VIDEO) Secila punë ka sfidat e veta, por për Daut Hoxhën, 42-vjeçar nga qyteti i Ferizajt, mjeshtëria e zdrukthëtarit është mja
Tuchel: Mezi pres të filloj punën tek PSG Thomas Tuchel zyrtarisht është trajneri i ri i PSG për sezonin e ardhshëm 2018/19. Duke folur për faqen zyrtare Tuche
Vajza e kryeprokurorit korr sukses, fillon punën në gjykatë (FOTO LAJM) Vendi i punës ‘zyrtar ligjor’ në Gjykatën Supreme të Kosovës ka nxitur interesim për dhjetëra juristë kosovarë, por ai k
Zili apo frymëzim: Ky njeri paguhet me 2.6 miliardë dollarë Aksionerët e kompanisë Tesla kanë miratuar marrëveshjen për pagën më të madhe që mund të ketë pasur ndonjëherë ndonjë sh
Frymëzim! Tropojania i dhuron mëlçinë një babai dhe i shpëton jetën Në emisionin "E Diela Shqiptare" një familje ka ftuar vajzën e tyre për t'a falenderuar për veprën e saj e cila nuk ka ç