999 rezultate për

mevlani

Turqia, shtëpia e dytë për Armina Mevlanin Armina Mevlani nuk ka të ndalur me suksesin e saj profesional. Blogerja e njohur, pas eksperiencës në kopertinën e revis
Armina Mevlani i nënshtrohet operacionit (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani, e ka ndarë me fansat lajmin se i është nënshtruar një operacioni. Ajo ka përdorur profili
Mëngjesi i Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Bukuroshja dhe fashionista Armina Mevlani është gjithnjë e përditësuar në rrjetet sociale. Ajo pjesën më të madhe të koh
Syzet tradhëtojnë Armina Mevlanin, ja kush është në krah të saj (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është një personazh i cili komentohet gjerësisht në mediat rozë, kjo edhe për shkak të lidhjes me
"Harbohen" Armina me djalin e Berishës... fishekzjarre dhe shampanjë Armina Mevlani kujdeset mjaft mirë që fotot që ajo përcjell në rrjetet sociale, mos të keqpërdoren, por për miqtë e ngus
Armina Mevlani: Lidhja me Shkëlzenin drejt martesës, por pa u ngutur “Lidhja ime me Shkëlzen Berishën është e qëndrueshme dhe ne do të ndjekim hapat normalë drejt kurorëzimit të saj, por pa
Armina Mevlani nuk ndalet, ja projekti i ri (VIDEO) Armina Mevlani çdo ditë e më shumë po na surprizon me projektet e saj. Ajo ka njoftuar të gjithë miqtë dhe ndjekësit
Shpërthen Mevlani: Pse merreni me çmimet e fustaneve të mia?! Armina Mevlani duket se nuk i ka mjaft të mira marrëdhëniet me median rozë, ndërsa ajo ka shpërthyer sërish pas shkrimev
Djali i Berishës i "marrosur" pas Armina Mevlanit (FOTO) Djali i Berishës ka shfrytëzuar ditën e djeshme, për të ndarë me miqtë, ndjesinë e dashurisë pa kufi për partneren e tij
Shpërthen Armina Mevlani: S'ma ndjen sesi më shohin kur*** (FOTO LAJM) Ende nuk e dimë se kush ka qënë shkaku që e ka mërzitur Armina Mevlanin, por ajo nuk ka duruar dot më dhe ka shpërthyer
Kush është vajza në foto? (FOTO LAJM) Së fundmi, Armina Mevlani ka postuar në Instagram një foto të vjetër, kur ajo ka qënë në moshën 8-vjeçare. “Unë 8 vj
Armina Mevlani: Fëmijët e mi do hanë bukë me gjalp, s'do ti vesh firmato (FOTO LAJM) Duket se luksin që ka për tu veshur mjaft mirë e për ta shfaqur atë në publik, kjo edhe nëpërmjet postimit te shumta në
Armina Mevlani: Dua një familje të madhe Lidhja e Arminës me Shkëlzenin, djalin e ish kryeministrit Berisha gjithmonë është në fokus në mediave rozë. Bukuroshja
Armina në krevat me Shkëlzenin: Me fat që të kam! (FOTO) Ka zgjedhur rrjetet sociale për të dëshmuar dashurinë që ka ndaj djalit të Berishës bukuroshja Armina Mevlani. Siç shihe
Armina Mevlani thyen rekordet në Itali (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është bërë imazh i shtëpisë së madhe të modës Dolce & Gabbana. Fotografia e saj e realizuar nga fo
Armina rrëfen bashkëjetesën me Shkëlzenin Mediat rozë janë të etura për të mësuar diçka në lidhje me bukuroshen Armina Mevlani, e kjo e fundit nuk është kursyer m
Armina Mevlani ka nevojë për tela tek dhëmbët? (FOTO LAJM) Armina Mevlani gjithmonë është kuruar deri në detaj, por në një foto që ka postuar në Instagram, ajo është shfaqur krejt
Armina: Shkëlzeni më jep mbështetje morale për biznesin Bukuroshes Armina Mevlani, një mbështetje të madhe i ka dhënë Shkëlzeni. Në një intervistë për suplementin "Panorama Plu
Armina Mevlani: S'jam unë fajtore për divorcin e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Përballë moderatores së njohur Rudina Magjistari, në "Takimin e Pasdites", Armina Mevlani është rrëfyer per historinë e
Armina Mevlani në palestër me nënën (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi duke u stërvitur me nënën e saj. Në palestër m