999 rezultate për

mevlani

Armina Mevlani sfidon balerinën, kërcen “Bellydancing” (VIDEO) Armina Mevlani është një nga personazhet më interesante dhe që gjithmonë përbën interes në showbizin shqiptar. Përve
Vdekja që po pikëllon Armina Mevlanin, ja fjalët prekëse që shkruan për mikun e saj (FOTO LAJM) Ndarja nga jeta në mënyrë të beftë e inxhinierit Klajdi Shehu ka prekur shumë nga personazhet e njohur të showbizit shqi
Armina Mevlani shpërthen ndaj gazetares: Shihemi në gjyq! (FOTO LAJM) Armina Mevlani nuk mban më! Me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar rëndë një gazetë të përditshme në vend se sipas
Armina Mevlani zbulon dhuratat që mori për ditëlindjen (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka postuar disa fotografinë profilin e saj të Facebook-ut duke na treguar edhe dhuratat që mori për ditël
Armina Mevlani zbulon "sekretet" familjare (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është bërë më nostalgjike se kurrë më parë. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në “
Armina Mevlani e pikëlluar: "Zemra ime nuk mund ta përballojë këtë..." (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani e ka deklaruar publikisht se i do shumë kafshët. Ajo njihet për macet që mban në sh
Armina përlot Arben Mevlanin: Pika ime e dobët, do t'ju mbaj gjithmonë me vete (FOTO LAJM) Armina Mevlani përloti babain e saj Arben Mevlani përmes një video-mesazhi në emisionin e pasdites me Rudina Magjistari
Armina Mevlani vendos "piercing" në flokë (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani arrin të jetë çdo javë pjesë e mediave për shkak të atyre që ajo poston në rrjetet soci
"Në Milano për punë", Armina Mevlani shkëlqen rrugëve të qytetit (FOTO LAJM) Armina Mevlani arrin të jetë gjithmonë e përfolur në media për çdo të re që ajo bën në jetën e saj. Blogerja e njohu
Armina Mevlani ndryshon look, ja çfarë u ka bërë flokëve (FOTO LAJM) Ish missi shqiptar dhe blogerja e njohur Armina Mevlani ka ndryshuar krejtësisht look për shkak të flokëve të saj. N
Zbulohet fotot e adoleshencës së Armina Mevlani, s’do ta besoni si duket (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar, herë për shkak të punës si blogere
Armina Mevlani dhe Erik Fullani shokë të ngushtë, ja dëshmia (FOTO LAJM) Blogerja e njohur dhe ish missi shqiptar Armina Mevlani ka një raport të ngushtë shoqëror me Erik Fullani. Djali i i
Armina Mevlani dorëzohet: Ja përse nuk jam martuar ende me Shkëlzenin (FOTO & VIDEO) Lidhja e blogeres dhe modeles Armina Mevlani me djalin e ish-kryeministri Berisha, Shkëlzenit, është padyshim një ndër t
A do të bëhet së shpejti nënë Armina? Në një lidhje direkte të emisionit “Pasdite në Top Channel” me tapetin e kuq të premierës së filmit “Fifty Shades Darker
Armina Mevlani zyrtarisht hedh hapin tjetër në botën e modës (FOTO LAJM) Armina Mevlani zyrtarisht mund të konsiderohet si një “fashion blogger”. Me anë të një postimi në Facebook, ajo ka ndarë
Plas "sherri" mes Sadije Berishës dhe Armina Mevlanit për Shkëlzenin (FOTO) Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, pritet të publikojë së shpejti një libër të dytë, ku do të përfsh
Nishani dekoron nënën e Armina Mevlanit Presidenti Nishani ka dekoruar me titullin “Mjeshtër i Madh”, Mimoza Mevlanin, mamanë e blogeres Armina Mevlani. Në njof
Armina: Çfarë ndjeva kur vjehrri Berisha foli për mua Armina Mevlani ka qenë e ftuara sot në emisionin e pasdites në TV Klan me moderatoren Rudina Magjistarin. Armina riktheh
Armina Mevlani: Nuk kam qënë asnjëherë e varfër Armina Mevlani ka një përgjigje për zërat thumbues që vijnë në drejtim të saj se ajo ka qënë e varfër dhe se falë të das
Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha zyrtarisht të fejuar Armina Mevlani në një intersvistë për ABC news ka folur rreth intervistës më të fundit të Sadije Berisha e cila sqaronte