999 rezultate për

mevlani

Armina Mevlani, një parisiene e vërtetë (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një nga femrat më të bukura dhe më të diskutuara momentalisht në botën e shoëbizt shqiptar. Pre
"Po të mos ishte Saliu ty nuk të çonin as në...", Armina nuk përbahet ndaj komentuesit (FOTO LAJM) Pas çdo postimi të saj në rrjetet sociale vërshojën komente akuzuese. Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ka
Armina Mevlani, një barbie e vërtetë në Milano (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një nga femrat më të bukura dhe më të diskutuara momentalisht në botën e shoëbizt shqiptar. Pre
Armina Mevlani përzgjidhet nga kompania e famshme italiane Ajo padyshim që është një nga femrat më të bukura dhe më të diskutuara momentalisht në botën e showbizt shqiptar. Pr
Armina Mevlani nis punën, shkëlqen në eventin e modës (FOTO LAJM) Ajo padyshim që konsiderohet si një femrat më të bukura dhe të diskutuara në showbizin shqiptar momentalisht. Prej k
Habit Armina Mevlani: Po, unë blej te gabi (FOTO LAJM) Jeta luksoze e Armina Mevlanit padyshim që tërheq vëmendje kudo në media dhe rrjete sociale. Por siç ka deklaruar edh
Armina Mevlani e "djeg" në dasmë (FOTO LAJM) Armina Mevlani mbrëmjen e djeshme e ka shijuar shumë pasi është shfaqur në një dasmë shqiptare. Ajo e ka mbushur Ins
Digjet lokali në mes të Tiranës, rrezikohet dyqani i Armina Mevlanit (VIDEO) Një lokal në zonën e bllokut në kryeqytet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja është regjistruar në r
Shkëlzen Berisha suprizon Armina Mevlanin (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha prej vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie. Ata i tregojnë haptazi ndjenjat mes
Armina Mevlani me pushime, ndan dhe disa foto të “nxehta” (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ndodhet për pushime. Andaj nuk kishin se si të mungonin disa fotografi të sa
Armina Mevlani rrëfen shifrën që merr nga Instagrami (FOTO LAJM) Armina Mevlani është nga vajzat më të njohura dhe më të diskutuara të showbizit shqiptar. Armina ka një blog personal
Armina Mevlani reagon ndaj akuzave se përdor fotoshop (FOTO LAJM) Kohët e fundit gjithçka në rrjetet sociale dhe sidomos në llogaritë e VIP-ave, rrotullohet rreth fotoshopit. Kjo sep
Armina Mevlani habit me postimin e fundit, guximi i saj nuk ka fund (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga personazhet më të diskutuara dhe që gjithmonë shkakton polemika kudo që shkon apo çfarëdo v
Armina Mevlani provokon, këtë herë nga shtrati (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani di gjithmonë si të provokojë publikun dhe fotografitë e saj gjithmonë shkaktojnë disk
Arminën do ta marrë malli për Chesterin, ja si shprehet (FOTO LAJM) Vdekja e papritur vokalistit të grupit të rrokut Linkin Park, Chester Bennington tronditi botën ditën e djeshme. Ai u
Armina Mevlani është shtatzënë? (FOTO LAJM) Blogerja e famshme Armina Mevlani dhe bashkeshorti i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet me të komentuar në Shqipër
S'do ta besoni! Lulzim Basha dashuria e parë e Armina Mevlanit? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga personazhët më pikantë të showbizit shqiptar dhe sidomos të famshmë e bëri lidhja me Shkël
Armina Mevlani 8 vite më parë shkuma-party në Jalë (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga personazhet më interesantë të shoëbizit shqiptar dhe cdo gjë që ka lidhje me të gjithmon
Armina Mevlani konsideron idhull “Rubin” (FOTO LAJM) Përpara se në Shqipëri të vinin telenovelat turke ishin telenovelat latine ato që i mbanin të lidhur para ekranit. Dh
Armina tregon linjat e lakuara në fotot e radhës (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është bërë një nga njerëzit më interesantë të showbizit shqiptar. Jo vetëm kaq por ajo është ed