999 rezultate për

mevlani

Çmimet e kripura të veshjes së Armina Mevlanit në Milano (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani shquhet për veshjet e zgjedhura dhe stilin që ka dashur të përcjellë. Gjatë javës së modës në
Armina Mevlani del bllof me çizmet 2 mijë euroshe (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Më shumë se për "blogere" ajo njihet për lidhjen e
Armina Mevlani pa turp, surprizon Shkëlzenin për ditëlindje (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është një ndër "dashuritë" më të komentuara në median rozë.
Armina Mevlani zbulon miqësinë me vajzën e ish-Presidentit të Shqipërisë Edhe pse në fakt nuk dihej për një miqësi të mundshme mes tyre, ka qenë Armina që ka zbuluar këtë detaj. Nëpërmjet In
Armina Mevlani paska një “problem” e cila ka të bëjë me puthjen (FOTO LAJM) Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare e cila ka kohë që është në qendër të vëmendjes. Në disa foto të pub
Brenda shtëpisë së Armina Mevlanit! (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është shfaqur më e lumtur se kurrë në shtëpinë e saj dhe në shoqërinë e maces së saj të
Surprizon Armina Mevlani: Sapo u martova (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë vazhdimisht në qendër të mediave rozë. Së fundmi qarkulloi l
Shtatzënë apo jo?! Armina Mevlani sqaron foton e dyshimtë në Instagram (FOTO LAJM) Një foto e postuar në Instagram zgjoi kureshtjen e fansave dhe shtoi dyshimet mos Armina Mevlani ishte shtatzënë. Pa
Armina Mevlani ndryshon emrin, nga sot thirreni kështu (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani duke se është shumë e fiksuar pas stilit të viteve 40’-60’ përsa i përket veshjes së sa
Armina Mevlani publikon foto sensuale nga shtrati Armina Mevlani i ka “përshëndetur” fansat e saj të Instagramit me një foto sensuale nga shtrati. Javën e fundit ajo k
Armina Mevlani publikon foto me këmishë nate nga shtrati (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani merr guximin dhe kritikon Bella Hadid Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani predikon për seksin, ka disa këshilla serioze Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina nuk ka limite, e quan veten mbretëreshë Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Mamaja e Armina Mevlanit zbulon suprizën e papritur (FOTO LAJM) Ka qenë pikërisht mamaja e Armina Mevlanit, Mimoza Mevlani ajo që ka zbuluar këtë herë surprizën e radhës. Ajo ka sup
Arminës nuk i pëlqen të jetë e mërzitshme, ndyshon sërish look (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani humb peshë në mënyrë drastike, shikoni si duket (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Nusja e familjes Berisha tregon vendin dhe makinën e ëndrrave (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina nostalgjike për verën, poston foto me rroba banje (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani si Sophia Loren: Ja 50 hijet e mia (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të përfolura në Shqipëri. Edhe pse vetëm 26 vjeç ajo ka arritur shumë suksese. Ni