999 rezultate për

mevlani

Armina Mevlani shkund Instagramin, del me bikini dhe ngre temperaturat (FOTO LAJM) Zakonisht muajt e dimrit shërbejnë si mundësi për shumë persona që të heqin kilet e tepërta që mund të kenë marrë. Po
Armina Mevlani zbulon sa vite më i madh është Shkëlzeni (FOTO LAJM) Armina Mevlani, e fejuara Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është një blogeret më IN të momen
“Ruaj burrin”, Armina Mevlani i përgjigjet aktorit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët jo rrallëherë
"A do ti ftosh fëmijët e Shkëlzenit në dasmë?" Armina Mevlani surprizon me përgjigjen Vetëm pak ditë më parë blogerja e njohur Armina Mevlani është fejuar me të dashurin e saj Shkëlzen Berishën ku tërhoqën
Kushton 4 mijë euro, cili ishte mesazhi i fustanit të Armina Mevlanit Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
Shkëlqeu në fejesë, por sa kushton fustani me lule i Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
Fejesa e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit, detajet e festës (FOTO+VIDEO) Vjeshta nuk është vetëm një stinë romantike, stinë e historive të bukura të dashurisë apo stina e gjetheve të verdha. Ku
Propozimi i martesës në Paris që bëri Armina Mevlanin të shpërthejë në lot Armina Mevlani ndodhet në Paris, pasi po merr pjesë në Javën e Modës. Por mesa duket, blogerja shqiptare nuk ndodhet vet
Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Armina Mevlani tregon pasionin e saj të fshehtë: Më ndryshoi jetën Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Armina Mevlani nuk kursehet, ka dy fjalë për Lori Hoxhën Edhe pse pak njerëz e dinë në fakt mes Lori Hoxhës dhe Armina Mevlanit ka një marrëdhënie shumë të mirë. Vajzat i kom
Armina Mevlani tregon për herë të parë zakonin e trashëguar nga i ati Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d
Djali i Sali Berishës nxjerr foto të nxehtë me Armina Mevlanin (FOTO LAJM) Në kulmin e pasionit dhe dashurisë, çifti më i përfolur i publikut ka befasuar me këto pamje. Armina Mevlani dhe Shkë
Kur do të bësh fëmijë me Shkëlzenin? Armina Mevlani do t'ju surprizojë (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat online. Shkëlzeni për shkak se ë
Armina guxon si asnjëherë, sjell setin e ri provokues buzë detit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blog
Armina Mevlani tregon për herë të parë problemin shëndetësor Armina Mevlani është gruaja e Shkelzen Berishës dhe shfaqet shumë joshëse në rrjetet e saj sociale. Ajo është një imazh
“Edhe këtë e bëre?!“, Shkëlzeni habit Armina Mevlanin Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë pjesë e pandarë e jetës sonë dhe duket se kësaj manie nuk i shpëtojnë dot a
Brenda ditëlindjes së Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Blogerja simpatike, Armina Mevlani dje festoi ditëlindjen dhe sigurisht që kjo ditë nuk ka kaluar pa u vënë re nga media
Armina Mevlani ka ditëlindjen, por shihni çfarë kujton (FOTO LAJM) Në një ditë speciale si e sotmja, shpesh janë kujtimet dhe momentet speciale ato që e bëjnë më të bukur ditën. Përme
I thanë se kapërdiset me lekët e popullit, Armina përgjigjet për të gjithë Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blog