999 rezultate për

mevlani

Më troç se kurrë, Armina Mevlani përgjigjet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Pastër dhe saktë: Kështu duket Armina Mevlani nuse! (VIDEO) Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
"Babin apo Zenin", Armina Mevlani vihet përpara pyetjes të sikletshme (FOTO LAJM) Fashionista Armina Mevlani ishte e ftuar sot në "Ftesë në 5", ku gjatë emisionit foli edhe për jetën private e planet pë
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Dasmë në horizont, Armina Mevlani tregon se si do duket nuse (FOTO LAJM) Blogerja simpatike Armina Melvani është gjithnjë në formën e saj më të mirë. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet so
Armina Mevlani ia bën të qartë Shkëlzenit: Në moshën time duhet një bebe (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha prej vitesh janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe që janë shpe
Pas lajmeve të ndarjes, reagon Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM) Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani dhe menjëherë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se blo
"Zeni i ka dy fëmijë",Armina Mevlani zbulon planet për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Armina Mevlani e ka menduar të ardhmen e saj me fëmijë! Në një intervistë me Ori Nebijajn në “Pushime on Top”, bloger
“Mënyra më e mirë për të humbur kaloritë”, Armina Mevlani zbulon sekretin (VIDEO) Armina Mevlani është një nga bloggeret më të njohura në vend dhe ka arritur të depërtojë edhe jashtë kufijve shqiptarë.
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht s
Nuk do e besoni si dukej Armina Mevlani vite më parë (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Armina gjithashtu është dhe një blogere dhe ka n
Armina Mevlani shkëlqeu në Kanë (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka qenë një tjetër personazh nga shoëbiz-i shqiptar që ka marrë pjesë në “Festivalin e Kanës”, ku është p
Po Armina Mevlani si dukej në Kanë (FOTO LAJM) Mes shumë personazheve me famë botërore në festivalin e Kanës, paska qenë dhe Armina Mevlani. E veshur me një fustan
Armina Mevlani ngre temperaturat në Paris (FOTO LAJM) Blogerja shqiptare, Armina Mevlani tashmë është e njohur për udhëtimet e shumta jashtë vendit dhe jetën luksoze që bën,
Armina Mevlani nuk do të martohet as këtë vit me Shkëlzenin Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse ata kanë një histori t
Armina Mevlani, modele që kur ishte 6 vjeç Pasioni i Armina Mevlanit për modën e solli këtu ku është sot. Blogere e suksesshme, pronare e një dyqani veshjesh marke
Armina Mevlani nxjerr një pikturë nudo dhe flet për seksin (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale . Ajo shpesh përflitet për jetën e saj të kusht
Armina Mevlani e thotë troç, kjo është arsyeja pse grindet me Shkëlzenin Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët shu
A do e falte tradhtinë? Flet Armina Mevlani Armina Mevlani, ka zbuluar më shumë për veten e saj në një intervistë të shkurtër për “Prive” ditën e shtunë, si edhe ka
Nënë në 2019-n? Si përgjigjet Armina Mevlani Armina Mevlani ka folur për jetën e saj private dhe gjërat ku ajo dhe partneri Shkëlzen nuk përputhen. E ftuar mbrëmj