999 rezultate për

metro

Në 60 qytete njerëzit po dalin me tanga në metro (FOTO LAJM) Me qindra udhëtarë në Londër, Berlin dhe Pragë hoqën pantallonat dhe bënë udhëtimin e përvitshëm gjysmë të zhveshur, “No
Barcelona kërkon të marrë me parametro zero mbrojtësin e Manchester Cityt Barcelona është vënë në ndjekje te mbrojtësit belg të Manchester Cityt, Vincent Kompany. 32-vjeçari është kapiteni i Cit
Pamje tmerruese, tifozët rusë plagosen pas prishjes së shkallëve lëvizëse (VIDEO) Stacioni i metrosë së Romës është mbyllur. Nga informacionet e para që raportohen në mediat italiane, ka pasur incidente
Sekuestrohet një thes me euro në Tiranë, kujt i përkasin Sekuestrohen 5 milionë euro pasuri të një grupi kriminal. Janë arrestuar edhe dy persona. Sipas burimeve policore te
Pogba te Barça? Kaq milion do marrë nëse refuzon Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i tij aktual për të
Benfica shënon gol spektakolar ndaj Juventusit (VIDEO) Benfica ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është Grimaldo që realizoi një s
Treni është në lëvizje por ky pasagjer nuk e ka problem të rri i varur jashtë dyerve (VIDEO) Ky është momenti kur një njeri i çmendur qëndron tek dyert e jashtme të trenit teksa ky i fundit është në lëvizje. Nj
Shpërthim në metronë e Londrës Një shpërthim ka ndodhur në stacionin e metros në pjesën veriore të Londës. Policia metropolitane është detyruar që t
Shpërthim në një stacion metroje në Londër Një shpërthim ka ndodhur në orët e mbrëmjes në një stacion metroje në Londrës. Nga të dhënat e para raportohet për di
"Skifterat" shqiptarë grabisin shtëpinë e yllit të Barcelonës Policia në Barcelonë ka arrestuar 10 shtetas. Ata akuzohen se kanë kryer 30 grabitje të ndërtesave në Barcelonë dhe n
Media britanike shkruajn për këngën e Bushpepës Ndërsa shumë persona u shprehën mosbesues për konkurrimin e tij në “Eurovision”, portali britanik “Metro” vlerësoi perfo
Eugent Bushpepa bën krenarë tërë shqiptarët: Ishte supriza e mbrëmjes Eugent Bushpepa me “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”, i cili do të mbahet në Lisbonë. Këtë fundj
Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse njerëzit bien brenda saj (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është shënuar në metro, teksa disa njerëz ishin duke ecur nëpër shkallët lëvizëse. Në një moment,
"Gjithmonë duam të përballemi me më të mirët, me Messin" Spanja është duke u përgatitur për t’u përballur me Argjentinën në “Wanda Metropolitano” dhe lojtari i Realit, Lucas Vaz
Dalin foto të Rudina Magjistarit kur dilte me barkun jashtë (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret që publiku adhuron pafund. Rudina Magjistari prej vitesh prezanton emisionet më të suksesshëm
Hiqet detyrimi ndaj bizneseve për regjistrim në Drejtorinë e Metrologjisë Bizneset që operojnë në sektorin prodhues dhe importues nuk do të kenë më detyrim ligjor të regjistrohen pranë Drejtoris
Zyrtare: Finalja e Copa del Rey do të luhet në Wanda Metropolitano Finalja e Copa del Rey do të zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’. Barcelona, Sevilla dhe Federata e Futbollit të Span
Arsenal dyfishon shifrat ndaj Evertonit (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar shifrat ndaj Evertonit në "Emirates Stadium". Këtë herë është mbrojtësi francez Laurent Kosciel
Milioneri i OVL-së ankohet se është në kredi, ka edhe një biznes të padeklaruar Pasuria milionëshe nga toka e privatizuar, nuk janë gjithë ajo që ka nënkryetari i OVL-UÇK, Nasim Haradinaj. Ani pse Met
Atletico hap fals ndaj Grionas në Wanda metropolitano (VIDEO) Atletico Madrid ka barazuar sot ndaj Gironas në "Wanda Metropolitano", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të La Li