Meta kërcënon Ramën me dorëheqje
999 rezultate për

metaj

Berisha sulmon Ahmetaj: Ke vjedhur 60 mln dollar në dogana! Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar ministrin e Financave, Arben Ahmetaj se është
Ahmetaj shpërthen ndaj Blushit: Ndaje mendjen me kë je, vjen si i majtë por akuzon si i djathtë Vazhdojnë debatet në seancën parlamentare që po mbahet në Kuvend, ku ministry Ahmetaj sapo mori fjalën komentoi edhe një
Qeveria miraton faljen fiskale, Ahmetaj: Si kryhet çregjistrimi i mjeteve të transportit Këshilli i Ministrave miratoi draftin që fal borxhet e biznesit në Tatime dhe Dogana. Ministri i Financave, Arben Ahmeta
"Një ministër i Ramës do të hyjë në burg" Kastriot Myftaraj në një reagim të fundit shtron pyetjen nëse Arben Ahmetaj do të mbaj fjalën që i dha Milva Ekonomit se
Ahmetaj: Miratohet rritja e pensioneve, efekti nis nga data 2 mars Ditën e sotme në një konferencë për median Ministri i Financave Arben Ahmetaj ka bërë me dije segjatë mbledhjes së sotme
Qeveria miraton faljen fiskale, Ahmetaj: Fshihen gjobat dhe kamatëvonesat para 2010-ës Ditën e sotme në një konferencë për median ministri i Financave Arben Ahmetaj deklaroi se qeveria do të fshijë gjobat dh
"Nuk ka datë të saktë për liberalizimin e vizave, kriteret po plotësohen" Ministrja e Integrimeve Evropiane, Mimoza Ahmetaj ka thënë se nuk ka datë specifike për liberalizim të vizave mirëpo ësh
Ministrja e re Ahmetaj: Demarkacioni të përfundojë sa më parë Ministrja e sapoemëruar e Integrimit Evropian, Mimoza Ahmetaj, ka bërë me dije se liberalizimi i vizave do të jetë prior
Mimoza Ahmetaj emërohet ministre e Integrimit Ish-deputetja Mimoza Ahmetaj është emëruar ministre e Integrimit Evropian. Ahmetaj ka një karrierë të gjatë duke fill
PROSTITUCIONI/ Përgjimet që zbuluan policin rrugor: “Më duhet një ‘taksi e mirë’ për 2 shokë nga Maqedonia” Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë b
Kapet duke shitur kokainë, arrestohet kuzhinieri shqiptar në Angli Një kuzhinier me origjinë nga Shqipëria në Britaninë e Madhe ka përfunduar në burg pasi është kapur duke shitur kokainë
Basha: Rama po shkatërron dekriminalizim, dalja e Roshit me Ahmetajn, skandal politik Lulzim Basha, kreu i opozitës nëpërmjet një statusi në Facebook ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama për
Rama e shkarkoi, Ahmetaj hyn në Kavajë nën "besën" e Elvis Roshit si kryetar bashkie (FOTO & VIDEO) Elvis Roshi është praktikisht pa mandat si Kryetar i Bashkisë së Kavajës, megjithatë kjo nuk e ndal që të prezantohet si
Raporti i “Standard and Poor’s”, Ahmetaj: Sinjal inkurajues për ekoniminë e vendit Ministri i Financave, Arben Ahmetajnëpërmjet një statusi në Facebook ka komentuar raportin e agjensisë “Standard and Poo
Gruaja që tentoi të hidhet nga pallati: Më gjeni një zgjidhje, do ta djeg veten me benzinë Ditën e djeshme një grua 37-vjeçare ka tentuar të vetëvritet duke kërcënuar se do të hidhej nga një pallat 9 katësh në k
Rama prezanton projektin 1 miliard euro investime: E para, Rruga e Arbrit Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe ministri i Financave, Arben Ahmetaj, lançuan dje para përfaqësuesve të bankave të ni
Programi 1 miliard USD, Rama: Rruga e Arbërit projekti i parë, Ahmetaj: Nuk preket borxhi publik Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Financave, Arben Ahmetaj prezantuan sot Projektin Financiar 1 miliard dollarë.
Trafikonin njerëz nga Afrika, arrestohen 3 shqiptarë në Itali Policia Italiane ka finalizuar me sukses një tjetër operacion për të shkatërruar një tjetër bandë që trafikonte njerëz n
Këshilltari i Nishanit merr ftesë për në ceremoninë e inaugurimit të Trump Këshilltari i Presidentit Nishani për Mbrojtjen, Gjeneral Piro Ahmetaj ka marrë ftesë për të qenë pjesë ceremoninë e ma
Ministria e Financave: Asnjë pikë karburanti nuk do shesë më me pompa manuale Për shkak të abuzimeve të shumta me pompat manuale, Ministria e Financave ka urdhëruar përdorimin ekskluziv të regjimit