999 rezultate për

metaj

Çfarë do të ndodhë me Ahmetaj? Rama flet për ministër të ri financash Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së deklaroi se prej javës së ardhshme do të punoj me ministr
A do t’i japë Rama ministri? Ahmetaj hyn në Asamblenë e PS-së duke çaluar Në ambientet e hotel “Sharaton” ka mbërritur edhe ministry I Financave Arben Ahmetaj. Vetëm një muaj pas aksidentit
"Kolltuku" i Ahmetajt në rrezik, priti 1 orë në restorant super biznesmenin për të lobuar tek Rama Kryeministri Edi Rama pritet t'a shpallë të dielën kabinetin e tij qeveritar, ndërkohë që disa emra ministrash kanë dalë
"Do një shoku im taksi o k...", zbardhen përgjimet e policit në rrjetin e prostitutave të luksit Prokuroria e Tiranës përfundoi para dy ditësh hetimet për një grup prostitucioni, duke çuar në gjykatë për gjykim 28 per
“Mallkimi” i rrugëve, aksidentet e frikshme të 3 deputetëve shqiptar Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekje. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku hum
Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetaj, pushime sëbashku në Jalë (FOTO LAJM) Politikania 22-vjeçare e LSI-së Kejdi Mehmetaj është kapur mat në Jalë teksa i drejtohej plazhit me një djalë të ri që
EKSKLUZIVE/ Ahmetaj del nga spitali duke tërhequr këmbën zvarrë Ish-ministri Arben Ahmetaj i aksidentuar pak ditë më parë në Kumanovë e ka kaluar tashmë më të keqen sa i përket gjendje
Ahmetaj: Kosova nuk ka kapacitete që t’i absorbojë të gjitha fondet e BE-së Kosovës i është mundësuar pjesëmarrja në programet e Bashkimit Evropian (BE), pasi Këshilli për Punë të Jashtme i BE-së
EKSKLUZIVE/ Ahmetaj, aksident me femër në makinë? Shoferi i autobusit shpjegon çdo gjë Ish-ministri Arben Ahmetaj mbeti i dëmtuar në femur dhe mushkri nga një aksident në Kumanovë. Aksidenti në fjalë sh
Me femër në makinë dhe pa siguracion? Berisha zbulon "sekretin" e Ahmetajt Arben Ahmetaj mbeti i plagosur mbrëmë në aksidentin e ndodhur në Kumanovë duke u futur për në Serbi. Albeu.com mësoi nga
BOMBA/ "Kush ishte femra enigmatike në makinën e aksidentuar të Ahmetajt?" Kastriot Myftaraj ka një version ndryshe të aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj mbrëmë në Maqedoni. Sipas tij,
Shoferi i autobusit "gropos" Ahmetajn: Ishte me shpejtësi skëterrë Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-mi
Ish-ministri Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u përfshi dje pasdite në një aksident me makinë në Maqedoni. Ngjarja ka ndod
EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson s
Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM) Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 perso
AKSIDENTI/ Flet Ahmetaj: Çfarë ndodhi ne Kumanove Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson ng
EKSKLUZIVE/ Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaju dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë,
Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë (FOTO LAJM) Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytet
E FUNDIT/ Aksidentohet rëndë në Kumanovë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë
Ahmetaj: Shumë qytetarë kanë votuar më shumë se pesë kandidatë (VIDEO) Koordinatori nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Burim Ahmetaj, ka theksua