Meta kërcënon Ramën me dorëheqje
999 rezultate për

metaj

Pandeli Majko kap mat Ben Ahmetajn: Po i rrisni pensionet sa një krah pule (VIDEO) Pandeli Majko njihet për gjuhën e tij të drejtpërdrejtë në komunikimet publike dhe kështu ka bërë edhe kësaj radhe në fj
Balla bën për ujë të ftohtë Ahmetajn pas ankesave të deputetëve të PS Gjatë mbledhjes së djeshme të Grupit të Partisë Socialiste pati reagime të forta prej deputetëve të kësaj partie ndaj mi
Gati arrestimi i Arben Ahmetajt, Gjiknuri ka foto me Habilajt Gazetarja e kronikes, Anduena Llabani deklaron se ka informacione se edhe dy ministra te qeverise Rama, do te shkojne ne
Logjika e Benit: Fakiri me një barake paguan taksa njëlloj sa boss-i me 10 apartamente Maxhoranca aktuale erdhi bujshëm me taksën progresive në vitin 2013, por duket se me kalimin e viteve ka ndryshuar mendj
Ahmetaj: Ja formula që do aplikojmë për taksën e pronës Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj në një dalje para mediave deklaroi se aktualisht është gati drafti fina
Thaçi dekoron një dëshmor të Kosovës Presidenti Hashim Thaçi e ka dekoruar me udhdhrin “Hero i Kosovës” dëshmorin Kapllan Ahmetaj. “Duke u bazuar në kompe
Kejdi Mehmetaj në kuzhinë: Mos më gjykoni shumë Kejdi Mehmetaj, e cilësuar si deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, ka sprovuar veten sot në kuzhinë përmes emisio
Ahmetaj paralajmëron reformën e rëndësishme Ministri i Finacave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj ka bërë një vizitë në një sipërmarrje prodhuese, ku deklaroi se duke fi
SHËNIM/ Dashnoret, mitingashët dhe hipokrizia Rama-Ahmetaj me administratën Nga Albeu.com Krerët e maxhorancën vazhdojnë të mbajnë në krye të fjalimeve të tyre fajësimin e administratës pu
Fotot me djalin misterioz, reagon për herë të parë Kejdi Mehmetaj Kejdi Mehmetaj, në një intervistë për suplementin “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare”ka treguar për pushimet verore, an
Kejdi Mehmetaj sqaron fotografitë me djalin misterioz në Jalë (FOTO LAJM) Një nga deputetet më të reja në moshë, Kejdi Mehmetaj në një intervistë për “Gazeta Shqiptare” ka treguar për pushimet
Arben Ahmetaj ia doli, rrëmben sërish ministrinë e Financave Të gjithë aluduan se ministri Arben Ahmetaj do të "humbte" sot Ministrinë e Financave por nuk ndodhi aspak ashtu. Kr
Çfarë do të ndodhë me Ahmetaj? Rama flet për ministër të ri financash Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së deklaroi se prej javës së ardhshme do të punoj me ministr
A do t’i japë Rama ministri? Ahmetaj hyn në Asamblenë e PS-së duke çaluar Në ambientet e hotel “Sharaton” ka mbërritur edhe ministry I Financave Arben Ahmetaj. Vetëm një muaj pas aksidentit
"Kolltuku" i Ahmetajt në rrezik, priti 1 orë në restorant super biznesmenin për të lobuar tek Rama Kryeministri Edi Rama pritet t'a shpallë të dielën kabinetin e tij qeveritar, ndërkohë që disa emra ministrash kanë dalë
"Do një shoku im taksi o k...", zbardhen përgjimet e policit në rrjetin e prostitutave të luksit Prokuroria e Tiranës përfundoi para dy ditësh hetimet për një grup prostitucioni, duke çuar në gjykatë për gjykim 28 per
“Mallkimi” i rrugëve, aksidentet e frikshme të 3 deputetëve shqiptar Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekje. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku hum
Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetaj, pushime sëbashku në Jalë (FOTO LAJM) Politikania 22-vjeçare e LSI-së Kejdi Mehmetaj është kapur mat në Jalë teksa i drejtohej plazhit me një djalë të ri që
EKSKLUZIVE/ Ahmetaj del nga spitali duke tërhequr këmbën zvarrë Ish-ministri Arben Ahmetaj i aksidentuar pak ditë më parë në Kumanovë e ka kaluar tashmë më të keqen sa i përket gjendje
Ahmetaj: Kosova nuk ka kapacitete që t’i absorbojë të gjitha fondet e BE-së Kosovës i është mundësuar pjesëmarrja në programet e Bashkimit Evropian (BE), pasi Këshilli për Punë të Jashtme i BE-së