999 rezultate për

metaj

Për pak humbi jetën në aksident, zbulohet me kë ishte Ahmetaj në makinë Ministri i Financave, Arben Ahmetaj pak muaj më parë rrezikoi jetën në një aksident rrugor. Nga aksidenti, ministri i
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr
Kingu i qeverisë, Ben Ahmetaj ka një surprizë të pakëndshme për këdo që ka shtëpi në pronësi Nga 1 prilli çdo individ që ka në pronësi shtëpi ose biznes do të paguajë taksën mbi pronën me faturën e energjisë. F
Një vajzë apo biznesmeni i Ahmetajt, kush ishte në makinën e aksidentuar të ministrit? Arben Ahmetaj u aksidentua disa muaj më parë në Maqedoni duke ecur me shpejtësi në aksin që të çon për në Serbi, ndërsa
Zbulohet kush ishte në makinë me Ahmetajn në aksidentin në Maqedoni Ish-ministri Arben Ahmetaj, vitin që shkoi u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik në Kumanovë, Maqedoni vitin
Tenton të flasë për mediat, deputetet e LSI pengojnë Ballën Deputetet e maxhorancës nuk kanë lejuar kreun e Grupit Parlamentar Taulant Balla të mbajë një deklaratë për mediat.
Me atlete e syze, ministri i Ramës maskohet e shkon në protestë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt para kryeministrisë protesta e parë e opozitës së bashkuar. Ndërkohë që nuk dihej nëse Rama
Ahmetaj sulmon keq Berishën: I ke duart me gjak shqiptarësh Ministri i Ekonomisë dhe i Finanacave, Arben Ahmetaj i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me prot
Lëvizje të reja? Marku mbledh në takim 3 ministrat e Ramës Ditën e sotme Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku ka zhvilluar një takim me ministrin Fatmir Xhafaj brenda ambientëve
Ahmetaj merr vendimin e papritur për drekën e Vitit të Ri Kohëve të fundit është ngritur si problematikë prokurimi që kanë kryer institucionet me objekt dreka apo darka festive t
Myftaraj akuzon rëndë ministrin: I dhuroi dashnores një apartament Publicisti Kastriot Myftaraj ka hedhur akuza shumë të forta mbi ministrin e Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj. Në
Deputetja e LSI e akuzoi për dhunë, deputeti i PS i tregon burgun Një incident ka ndodhur sot në Kuvend ku deputeti i PS-së Bujar Çela ka shtyrë me forcë deputeten e re të LSI-së Kejdi M
Trondit deputetja e LSI: Deputeti i PS me shtyu dhe më ofendoi Një incident ka ndodhur sot në Kuvend ku deputeti i PS-së Bujar Çela ka shtyrë me forcë deputeten e re të LSI-së Kejdi M
Plas keq në Kuvend, socialisti shtyn deputetën e re të LSI Deputeti i PS Bujar Çela ka shtyrë në Kuvend deputeten e LSI-së, Kejdi Mehmetaj. Kjo ka ndodhur pasi Mehmetaj i ka
Sherr në komision: Për ju do t'i vinim flakën Shqipërinë Ditën e sotme mbledhja e Komisionit të Ekonomisë është shoqëruar me me debate të ashpra për 60 mijë vendeve të punës.
Berisha publikon foton: Ministri Ahmetaj krah "kokës" së prostitucionit në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një fotografi ditën e sotme, ku sipas tij shihet ministri Arben Ahmetaj në sh
Zhdukja e 54-vjeçarit nga Puka, i biri nuk mban lotët live në studio Orion Ahmeti ka mbërritur në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 për të denoncuar zhdukjen e babait të tij
Basha zbulon skandalin: Edi Rama dhe Arben Ahmetaj qëndrojnë mbrapa ndërtimit të 3 incineratorëve (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar ditën e sotme ndërtimin e 3 incineratorëve në Tiranë, Elbasan dhe
Koordinatori i QNR: Nuk ka nevojë për rinumërim në Prishtinë Koordinatori i Qendrës së Numërimit të Rezultateve (QNR), Burim Ahmetaj ka theksuar se konsideron se nuk ka nevojë për r
Ahmetaj akuzon PD: Dhatë 178 koncesione në 8 vjet, u firmos edhe të dielave Ministri i Financave Arben Ahmetaj ndër të tjera ka folur sot në iskutimin mbi koncesionet edhe për Koncesionet që ka dh