999 rezultate për

metaj

"Kingu" gjen belanë, duhet të paguajë 48 mijë lekë gjobë çdo ditë (FOTO LAJM) Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, prej dy ditësh, po detyrohet të paguajë nga rroga e tij, 48 mijë lekë të vjetra për
Qeveria u rrit pagat me 20% diplomatëve që t'i zbardhin faqen Ramës para ndërkombëtarëve Qeveria ka premtuar një rritje pagash për mjekët, infermierët, ushtarakët, mësuesit dhe ushtarakët gjatë vitit të ardhsh
Qeveria hap "thesin", rritje pagash për këto sektore Qeveria ka diskutuar draft buxhetin për vitit 2019. Në një konferencë për shtyp ministri i Financave Arben Ahmetaj pohoi
E transferoi në Pukë, kush është prokurorja që paditi Arta Markun Prokurorja e Krimeve të Rënda, Sonila Muhametaj mesohet se ka paditur kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Padia
Lekë sa për byrekë, trajneri i skuadres së Superligës nuk merr asnjë qindarkë Lekë sa për byrek, kjo ishte paga e trajnerit të ekipit të Superiores Deputeti i partisë socialiste, Erion Braçe thir
Debat Braçe-Ahmetaj në Kuvend: Përmenden Ronaldo, Neymar dhe Magani Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpel
Plas mes Braçes dhe Ahmetajt: Kam dy javë që të pres Deputeti socialist Erjon Braçe ishte i pari ligjvënës që ka marrë fjalën gjatë seancës së sotme ku ka kërkuar llogari p
Zbulohet shifra: Ja sa do marrin shpërblim pensionistët në fundvit Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj ka zbuluar shpërblimin që do të përfitojnë pensionistët për festat e fundvitit. Ah
Tenton t'ja kalojë edhe Ramës, ky është ministri më llafazan i qeverisë Kush është ministri më "llafazan" i Ramës? Sipas ISP ministri i cili ka mbajtur më shumë fjalime në Kuvendin e Shqipëris
Keni dhënë shtëpi apo dyqan me qira? Ben Ahmetaj ka një mesazh për ju Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i ka bërë thirrje individëve që kanë dhënë shtëpi me qira që të deklarojnë taksat, p
Braçe iu shpall "luftë" lojrave të fatit: Largohuni nga lagjet! Kryetari i Komisionit, Erion Braçe ka debatuar me ministrin e Financave Arben Ahmetaj, në lidhje me çështjen e mbylljes
Gjykata mbyllet në seancën për korrupsion, a po frikësohen? Gjykata Themelore në Prishtinë, në seancën publike ndaj zyrtarëve të institucionit mikrofinanciar “KosInvest”, Avni Biqk
Bleona Qereti gjuan live ministrin e Ramës: Më pëlqejnë tigrat Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar tek "Zonë e Lirë" më Arian Çanin. Si gjithmonë, me kiminë e Çanit dhe Bleonës, in
Trafik droge në Turqi, kapet 58-vjeçari në Elbasan Agron Metaj, 58 vjeç, banor i Elbasanit, është arrestuar pasi rezulton i dënuar në Turqi për trafik droge. Metaj isht
Veliaj dhe ministri Ahmetaj bashkëbisedim me banorët e Bërzhitës Turi i llogaridhënies në Bashkinë Tiranë u ndal kësaj here në Bërzhitë, ku kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj,
Ahmetaj merr vendimin drastik: Pushon 13 punonjës Ministri i Financave Arben Ahmetaj, ka marrë vendimin drastik për të shkarkuar 13 inspektorë të kontributeve në drejtor
Deputetja e LSI qahet për rrogën në Kuvend: Nuk është sa duhet! Ndërkohë që shqiptarët qahen për rrogat 200-300 mijë lekë të vjetra në muaj, deputetja e re e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hab
Do të largohet drejt Top Channel? Flet e besuara e Blendi Fevziut A do t'a braktisë Blendi Fevziu Tv Klan? Në këtë mjegull të madhe në median online, ka reaguar edhe kryeredaktorja
Ahmetaj për dorëzimin e mandatit nga Tahiri: Ai është në botën e tij Ditëne sotme Saimir Tahiri vendosi që të dorëzonte madatin e tij të deputetin. Ky veprim u komentua gjerësisht nga
Ahmetaj: Kosova duhet ta avancojë procesin e integrimeve Kryetarja e Alternativës, njëkohësisht deputete e Kuvendit të Kosovës thotë se nuk do t’i bashkohen Qeverisë Haradinaj.