999 rezultate për

meta

Meta del me spot për tubimin e 2 Marsit: Mos ta provojë askush kokëfortësinë time! (VIDEO) "Të mos e provojë askush kokëfortësinë time për të mbrojtur interesat e vendit tim..." Ditën e sotme presidenti Ilir
Elisa Spiropali: Më 2 mars Meta synon t’i bëjë puç shteti Bashës, për kreun e opozitës Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka pasur akuza dhe reagime të ashpra sot me Presiden
Agjencitë e huaja: Në mars pritej shkarkimi i Presidentit Meta Presidenti i Shqipërisë i ka bërë thirrje popullit të tij që të ngrihet për të rrëzuar qeverinë e udhëhequr nga e majta.
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika
Meta bën thirrjen e fortë për të zbritur në shesh: Ju pres me 2 mars Presidenti Ilir Meta ftoi sot qytetarët në protestë më 2 mars, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Gjatë konferencës
Nisi konferencën me vonesë, Meta tregon arsyen Presidenti Ilir Meta kishte paralajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme në orën 12:30, por ai e ka nisur konferencë
"Prova të reja për grushtin e shtetit", Meta paralajmëron sërish konferencë të jashtëzakonshme Zëdhënësi i Presidentit Meta ka bërë një postim ku ka paralajmëruar sërish një konferencë të jashtëzakonshme në orën 12:
"Rama nuk duhet marrë seriozisht", Meta publikon shkrimin e revistës austriake Presidenti Ilir Meta pas deklaratave të forta ditën e djeshme, ka vendosur që ta nisë mëngjesin e sotëm me një postim të
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Rama për Metën: Po popullin ku e ka ky? Fallxhoren nuk e kam unë Rama i është përgjigjur sot deklaratave të presidentit Ilir Meta, mbi mundësinë për vetëshpërndarjen e parlamentit. M
Meta paralajmëron shpërndarjen e Parlamentit “Parlamentin do e shpërndajë populli. Presidenti vetëm do zbatojë vullnetin e tij, shkruan sot zvendësi i presidentit Me
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti Presidenti i Republikës Ilir Meta ka takuar sot kreun e opozitës Lulzim Basha. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i
Rrjeti shpërtheu në meme, Ahmetaj e pranon se do ketë "firo" me fondet Ditën e djeshme në konferencën e donatorëve u mblodh një shumë prej 1.15 miliard euro për të ndihmuar Shqipërinë për të
Meta bën deklaratën e fortë: Edhe me tanke të vijnë, jam gati për çdo skenar Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në studion e emisionit "Open" ku bëri një deklaratë të fortë duke
Ahmetaj zbulon detajet, Franca nuk dhuroi 100 mln euro për Shqipërinë! Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka sqaruar se sa para ka dhënë këtë të hënë Franca, e cila habiti jo pak persona
Meta sfidon Ramën: Para se të më shkarkojnë, do i shkarkoj unë! A ka frikë Ilir Meta?! Presidentit Meta ka deklaruar se është i përgatitur për çdo skenar të maxhorancës e cila tashmë p
Zbuten gjakrat pas 1.15 miliard euro! Meta: E duartrokas Ramën! Presidenti Ilir Meta e konsideroi një sukses për Shqipërinë konferencën e sotme të donatorëve, në Bruksel, ku edhe u pag
U mblodh shifra rekord, Meta reagon pas konferencës së donatorëve Shqipëria arriti të mbledhë një shifër rekord nga BE në konferencën e donatorëve për rindëritimin pas tërmetit. Kreu
E FUNDIT/ Meta paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme Presidenca ka njoftuar se kreu i shtetit do të mbajë një konferencë në 11:30. Deri tani nuk ka ende te dhena rreth qe
A do të japë dorëheqjen? Meta flet ashpër e përmend "grushtin e shtetit" Ditëne sotme Meta ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme ku ndër të tjera, nxorri disa prova të reja për Dvorani