999 rezultate për

meta

Meta për Ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës Presidenti i vendit Ilir Meta në studion e emisionit “Opinion” i pyetur lidhur me deklaratat e Ministres së Drejtësisë,
Protestë apo manifestim? Meta i përgjigjet Fevziut për 2 Marsin Presidenti Meta, në emisionin "Opinion", pati një përballje me gazetarin Blendi Fevziu në lidhje me atë se çfarë do të n
LSI i del në mbrojtje Metës me dokumenta: S'keni parë gjë akoma! (FOTO LAJM) "Nuk keni parë gjë akoma..." Kështu i është përgjigjur LSI, ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila pak orë më
Akuzat e Presidentit Meta, përgjigjet Etilda Gjonaj Ministrja Gjonaj ka reaguar ndaj akuzave të Presidentit Meta. Në një deklaratë për mediat ajo tha: “Dal te shtjell
Tubimi i dy marsit, Meta thërret në zyrë ambasadorët Presidenti i vendit Ilir Meta po zhvillon ditën e sotme disa takime me ambasadorët e Spanjës, Hollandës dhe Suedisë, në
Presidenti Meta kërkon ndjesë publike, çfarë thotë për 2 marsin Presidenti i vendit, Ilir Meta ka falenderuar Saimir Kodrën dhe Gent Zenelajn që pranuan publikisht se do ishin në bulev
Meta nuk i ndahet 2 Marsit: E duam Shqipërinë si gjithë Europa (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka postuar një tjetër video për t'u bërë thirrje shqiptarëve të marrin pjesë në manifestimin e 2 Ma
"Betimi i jetës sime", Meta e nis ditën me dorën mbi kushtetutë (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka vendosur të ndajë në llogarinë e tij në Facebook, momentin kur u betua në Kuvend s
Zbardhen detajet e fundit nga tubimi i Metës, a do t'a shpërndajë ai Parlamentin? Ka mbetur vetëm dy javë nga manifestimi i thirrur nga kreu i Shtetit Ilir Meta. Presidenti e ka cilësuar protestën e thi
"Etilda do qajë nga gëzimi, ndërsa xhaxhi Dvorani do dekorohet": Meta sërish thirrje Deri në 2 Mars, presidenti Ilir Meta e ka zgjedhur të komunikojë ënyrën me popullin përmes faqes zyrtare në facebook. So
Tubimi i dy marsit, a do të anulohet protesta e thirrur nga Meta? Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Meta i prerë: Nëse ma kërkojnë qytetarët do ta shpërndaj Parlamentin! Presidenti Ilir Meta, ka deklaruar se nuk është përgjegjësia e tij nëse Parlamenti sillet si i shpërndarë dhe i shpartal
Meta për 2 Marsin: Nëse do të ketë provokime, përgjegjësia e qeverisë! Kreu i shtetit ka rrëfyer këtë mbrëmje në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” se cilat janë objektivat e tij për protestë
Meta habit me deklaratën për ambasadorët: Na u puthën në buzë Presidenti Meta sulmoi mbrëmjen e sonte në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo" ish-ambasadorët e SHBA dhe BE-së që kanë q
Në pritje të 2 marsit, mediat ndërkombëtare do të transmetojnë live protestën nga Shqipëria (FOTO LAJM) Teksa Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje për protestë masive në datën dy mars, mediat ndërkombëtare i kanë bërë jehonë
Meta vazhdon thirrjen për 2 marsin, cili është qëndrimi i Bashës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e 2 Marsit të thirrur nga Presidenti Ilir Met
"Meritoni mirënjohje", Meta i përgjigjet aktorit shqiptar pasi konfirmoi pjesëmarrjen me 2 mars Aktori i njohur Neritan Licaj në një postim në rrjetin social Facebook të Presidentit Meta, ka konfirmuar pjesëmarrjen n
Meta: Rama përpjekje mafioze për marrjen e Kushtetueses, në 2 mars në Bulevard! Presidenti Meta i është përgjigjur pedagogut Mark Marku i cili në emisionin “Kjo Javë” deklaroi se Rama po përpiqet të
Rama: Kur BE na bëri deklaratë dashurie, Meta e Basha u marrosën! Kryeministri Edi Eama ka zgjedhur ti përgjigjet opozitës dhe Presidencës pas thirrjeve për 2 Marsin. "Sa më shumë Shq
Meta i ekzaltuar, qytetari nga SHBA: Jemi një grup, do të vijmë në Shqipëri në 2 mars! Presidenti Ilir Meta vazhdon përgaditjet për tubimin e 2 Marsit. Meta ka replikuar me një qytetar me origjinë shqipta