999 rezultate për

meta

Meta sërish me tone poetike: Nuk do e harroj deri sa të vdes Presidenti i vendit, Ilir Meta ka falenderuar publikisht boksierin Christian Demaj, i cili ishte i pranishëm në manifest
Meta i përgjigjet akuzave: Nuk synoj për Kryeministër! Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish për 2 marsin, por këtë herë i është përgjigjur akuzave. Me anë të një shkrimi
I vuri afat Ramës 15 marsin, një ditë pas protestës Meta pret në zyrë Bashën Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta mbajti në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutë
Meta publikon pamjet nga manifestimi i tij kundër Grushtit të Shtetit: Populli është zgjuar! Ditën e djeshme Meta organizoi manifestimin në "Mbrojtje të Kushtetutës". Pak minuta më parë, presidenti Ilir Meta ka
Shkatërrimi pas tërmetit, Ahmetaj: 4000 familje do të futen në shtëpi të reja brenda këtij viti! Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj duke folur përpara banorëve të Thumanës, deklaroi se qeveria shqiptare po bën të
Dje firmosi dekretin përpara popullit, Meta nxjerr arsyet pse kthen në Kuvend ligjin për Kushtetuesen Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot dekretin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit nr. 14/2020. Në dekret janë listuar dh
Tubimi i dy marsit, DW: Ultimatumi prej dy javësh për shpërndarje Parlamenti Mbyllet pa incidente manifestimi në Tiranë për mbrojtjen e Kushtetutës. Presidenti Meta dhe opozita hodhën akuza të rënd
Pas tubimit me flamuj e mimoza, Meta ka një tjetër mesazh për popullin (VIDEO) Ditën e djeshme mijëra qytetarë zbritën në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim të thirrur nga presidenti I
"Të mori Meta nga gjimnazi dhe të bëri deputete", Spahiu debaton ashpër me ish-deputeten e LSI Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu është përplasur me ish-deputeten e LSI-së Kejdi Mehmetajn teksa ishin d
Starova: Meta qan edhe Juve-Inter kur i bie drejt, Xhajës kushedi si iu dukën ato 20 mijë vetë Sulejman Starova, ish-trajner te Partizani e Tirana, ka shpjeguar derbin dhe sipas tij gjithë polemikat kanë lindur për
Zëri Amerikës: Dy rastet kur Meta mund të shpërndajë Kuvendin Presidenti Iir Meta paralajmëroi sot se do të firmosë shpërndarjen e parlamentit nëse shumica sipas tij nuk tërhiqet nga
Presidenti s'firmos dot dekret për shpërndarjen e parlamentit? Meta i përgjigjet Ramës Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur Kryeministrit Rama, i cili tha se Kreu i Shtetit nuk firmos dot dekret për shpër
Nuk e ndal as manifestimi, Rama e quan tubimin e Metës "idiotësi" Kryeminstri Edi Rama ka thënë në emisionin Pressing në T7 se protesta e organizuar nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Met
Ilir Meta i ekzaltuar pas tubimit: Uragan, Shqipëria është e jona!(FOTO LAJM) “Unë ju jap fjalën në emër të këtij flamuri, për të cilën janë vrarë mijëra dëshmorë, kur të përfundojë Reforma Zgjedhor
Meta i vuri afat deri më 15 Mars ose do të shpërndajë Parlamentin, Rama i përgjigjet plot ironi Presidenti Ilir Meta gjatë tubimit para Presidencës i vuri afat qeverisë deri më 15 Mars, duke e "kërcënuar" me shpërnda
E nxorri bllof ambasadorja, Meta tregon pse mbajti në dorë flamurin amerikan Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta organizoi para Presidencës manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutës". Gjatë manif
Meta zbulon datën kur do të shpërndajë Kuvendin: Do të hyj brenda në Kuvend! "Nëse grushti i shtetit, organizata mafioze ndërkombëtare, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, në emër
Meta i vuri ultimatum Ramës 15 marsin, reagon për herë të parë maxhoranca (FOTO LAJM) "Nëse grushti i shtetit, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, se pas datës 15 mars, unë Ilir Meta atë de
Ilir Meta sfidon hapur Ramën për shpërndarjen e Parlamentit: Do vij t'a firmos në Kuvend! (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka pyetur mijëra shqiptarë të mbledhur para Presidencës nëse duhet apo jo të shpërndahet Parlamenti
Berisha nuk e dëgjon Metën, ikën nga manifestimi para fjalimit (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta po mban në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin në "Mbrojtje të Kushtetutës". Në këtë ma