999 rezultate për

messit

Kjo është epoka e Messit që nuk ndalet as nga titujt e Real Madrid (FOTO LAJM) Duke e përfshirë titullin në La Liga këtë sezon, Lionel Messi tani ka 10 tituj në ligë, gjashtë në Kupën e Mbretit, tetë
Mbappe i vihet pas Messit, PSG feston titullin dhe rikthimin e yjeve (VIDEO) Paris Saint-Germain është shpallur kampion pa filluar ndeshja akoma, por kjo nuk e pengoi skuadrën e Thomas Tuchel të fi
Nëna e Lukakut, "tërbohet" pas Messit (VIDEO) Nëna e Romelu Lukakut është e lumtur pasi takoi Lionel Messin pas ndeshjes së Championsit mes Manchester United dhe Bar
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Ibrahimovic flet për supersfidën: Do të jetë një betejë Messi-Pogba Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Manchester United, Zlatan Ibrahimovic beson se do të jetë një betejë mes Lionel Messit dhe
Arrestohet babai i Lionel Messit Mbrëmjen e së enjtes është arrestuar nga policia e Rosarios në Argjentinë, Jorge Messi, babai i Lionel Messit. Shkak
Busquets: Jemi mësuar me këto gjëra të Messit Këtë javë u zbulua se Lionel Messi është duke u përballur me një lëndim që prej para Krishtlindjes, por bashkëlojtari i
Barcelona fiton derbin falë dopietës së Messit (VIDEO) Edhe në derbin përballë Espanyol ka qenë Lionel Messi lojtari deciziv për katalanasit ku shënoi 2 golat vendimtar. Pj
Dëmtimi i Messit, vjen lajmi i madh për tifozët e Barcelonës Lionel Messi i cili u dëmtua me Argjentinën në ndeshjen ndaj Venezuelës, tashmë është rikthyer në stërvitje me Barcelonë
Kompania i bën dhuratë Messit celularin iPhone XS Max me vlerë 4.000 euro (FOTO LAJM) Kompania "Idesign Gold" po prodhon celularë të markës "Iphone" vetëm për shtresën e lartë, duke i veshur me ar 24 karat
Kështu e feston Argjentina rikthimin e Messit (VIDEO) "Njerëzit mendojnë se vjen nga një tjetër planet. Po, mund të jetë planeti gjenive që quhet Argjentinë". Me këto fja
Super goli Messit kalon në avantazh Barcelonën (VIDEO) Leo Messi nuk ka ndërmend të ndalet së shënuari këtë sezon. Kapiteni ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Betis në
Zyrtare: Merret vendimi për të ardhmen e Messit tek Argentina Lionel Messi është rikthyer tek Argjentina. Pleshti i Barcelonës i cili mungonte me kombëtaren prej muajit korrik gj
Barcelona ironizon Modric: Është më e lehtë të blesh fanellën e Messit online Real Madrid u mposh 3-0 nga Barcelona në Santiago Bernabeu duke u eleminuar nga Kupa e Mbretit. Luka Modric hasi vësh
Shijoni të gjithë golat e Leo Messit në El Clasico kundër Realit (VIDEO) Lionel Messi padyshim është një nga lojtarët më të mirë që ka njohur bota e futbollit. Pleshti ka lënë gjurmë në nde
Legjenda e Francës: Pas Messit dhe Ronaldos vjen Mbappe Legjenda e Francës dhe Bayern Munich, Bixente Lizarazu, ka lavdëruar talentin e PSG-së dhe sipas tij, vetëm Messi dhe Ro
Milot Rashica zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit (VIDEO) Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te klubi gjerman Werder Bremen. 24 vjeçari është shndërruar në një
Valverde trego gjendjen e Lionel Messit Barcelona është ndalur vetëm me një barazim kundrejt Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo”
Bartomeu: Barcelona duhet të përgatitet për largimin e Messit Kur po flitet për rinovimin e kontratës së Lionel Messi me Barcelonën, presidenti i kësaj skuadre, Josep Maria Bartomeu
Ky është reagimi i Messit pas golit të Realit (FOTO LAJM) Real Madrid është duke udhëhequr 1-0 ndaj Barcelonës në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës