999 rezultate për

messi

Messi "çmend" Bernabeu-n, tifozët harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me të (VIDEO) Lionel Messi dhe shumë yje të tjerë të futbollit evropian ndodhen në Santiago Bernabeu për të parë ndeshjen e kthimit të
Messi i pranishëm në Bernabeu për të parë ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Në prag të finales të madhe mes River Plate dhe Boca Juniors që do të zhvillohet sonte në “Santiago Bernabeu” prej orës
Valverde: Messi është i jashtëzakonshëm Barcelona arriti të fitonte derbin e qytetit duke shkatërruar 4-0 Espanyolin, shkruan Albeu.com. Kjo fitore e ngjiti
Espanyol 0-4 Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka fituar në transfertë në derbin katalanas ndaj Espanyolit me rezultatin e thellë 4-0. Skuadra e Ernesto V
Messi me shokë shkatërrojnë në derbi Espanyolin (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në derbi ndaj Espanyolit me rezultatin 1-4, ndeshje e vlefshme për ja
Lionel Messi "MBRETI" i goditjeve të dënimit (VIDEO) Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar është përsër
Talibanët kërkojnë të vrasin djaloshin që takoi Messin (FOTO LAJM) Familja e një djaloshit afgan, i cili bëri famë jetëshkurtër interneti pasi u fotografua në një fanellë në improvizuar n
Super Messi, Barcelona kalon në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Espanyloit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas Lionel Me
Detajet e avionit privat që Leo Messi ka blerë (FOTO LAJM) Leo Messi sapo ka bërë një nga blerjet e tij më të fundit dhe më luksoze: një aeroplan që kushton 15 milionë dollarë. Mj
Valverde: Nuk kemi frikë, kemi në ekip Messin dhe Suarezin Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, po pret Luis Suares të jetë gati për ndeshjen e sotme kundër spanjollëve. Lider
Talenti i Barcelonës që befasoi Messin që në stërvitjen e parë Riqui Puig është një prej emrave më premtues në akademinë e Barcelonës. 19 vjeçari i cili luan si mesfushor qendre është
​Ish-talenti i Barcelonës shpreh realist: Nuk isha Messi i ri Ka pasur shumë futbollistë të cilët gjatë viteve të fundit janë etikuar me nofkën “Lionel Messi i ri”, mirëpo ish-lojtar
Gol nga mesi i fushës, ky lojtar sfidon Messin dhe Ronaldon (VIDEO) Në ndeshjen e djeshme mes Hibernian dhe St.Mirren e kampionatit skocez e cila përfundoi 2-2 është shënuar një super gol
Pele: Maradona shumë më i mirë se Messi Legjendna braziliane Pele ka dhënë një intervistë për të përditshmen Folha de Sao Paulo, ku ndër të tjera ka krahasuar d
As Ronaldo as Messi, Mbappe tregon lojtarin më të mirë që është përballur Ylli francez i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka zbuluar se ylli belg i Chelseat, Eden Hazard, është lojtari më i
"Suksesi i ekipit është më i rëndësishëm se ai individual" Lionel Messi mund të ketë mbetur pa Top të Artë këtë sezon, mirëpo ylli i Barcelonës ka bërë të ditur se ai do të tentoj
Messi dhe CR7, në Santiago Bernabeo për të ndjekur supersfidën River-Boca Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë të pranishëm në Santiago Bernabeo, për të ndjekur supersfidën midis River Plate d
Pas një dekade, Modric i jep fund epokës Messi-Ronaldo Luka Modric i ka dhënë fund epokës 10 vjecare Ronaldo Messi. Mesfushori i Real Madrid dje fitori topin e Artë për herë
Për herë të parë që prej vitit 2006, Messi lihet jashtë treshes finaliste të Topit të Artë Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7. Në pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelon
"Topi i Artë" ndër vite, kush kryeson? Të gjithë sytë e futboll dashësve do të drejtohen për nga Parisi, pasi mbrëmjen e sotme do të zhvillohet ceremonia e “To