999 rezultate për

messi

Frenkie de Jong: Dua të bëhem si Lionel Messi Frenkie De Jongu do t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës gjatë kësaj vere, sapo të përfundojë ky sezon. Ai ka bërë të di
Valverde tregon arsyen përse e la Messin në stol Ernesto Valverde tregoi vendimin e tij për ta lënë Lionel Messin fillimisht në stol në ndeshjen e parë gjysmëfinale të K
Ky është reagimi i Messit pas golit të Realit (FOTO LAJM) Real Madrid është duke udhëhequr 1-0 ndaj Barcelonës në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës
Messi e fillon ndeshjen nga stoli, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Madrid Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë aktin e parë të gjysmë-finales të Kupës së Mbretit. Katalanasit duan me çdo k
Ish-trajneri i Realit: Kurrë s’kam parë lojtar më të mirë se Messi John Benjamin Toshcak, trajneri uellsian me një CV të pasur që përfshinë edhe kohën kur ai udhëhoqi Real Madridin në dy
Sot El Clasico Barcelona-Real Madrid, Messi e nis nga stoli Sot në mbrëmjë në Camp Nou do të zhvillohet supersfida Barcelona-Real Madrid. Kjo do të jeta ndeshja e parë pasi më 27
Ky do të jetë futbollsiti që do të ndalë Leo Messin në El Clasico Santiago Solari mund të vendosë ta fusë si titullar mesfushorin Marcos Llorente, me misionin e vetëm: për ta ndalur Lion
Zyrtare: Messi grumbullohet për në El Clasico (FOTO LAJM) Lionel Messi ia ka dalë. Superylli argjentinas është ftuar për El Clasicon në Camp Nou, pas lëndimit në fundjavë. Ern
"Do të vendos pas stërvitjes se a do të luajë Messi kundër Real Madridit" Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se vendimin për ta futur në lojë Lionel Messin në ndeshjen gjysmëfinal
Boateng: Messi është magjik, ai mund të bëjë gjithçka në fushë Kevin-Prince Boateng i sapotransferuar tek Barcelona ka deklaruar se ndihet i mahnitur nga Lionel Messi. "Unë mund
Viktima e preferuar e Messit është Reali, në 38 ndeshje pleshti ka shënuar 26 gola (VIDEO) Nesër në mbëmje luhet gjysmëfinalja e Kupës së Mbretit Barcelona-Real Madrid. Një "El Clasico" që premton shumë emoci
Ish-mbrojtësi i Chelseat zgjedh mes Messit dhe Ronaldos Ish-mbrojtësi anësor i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, është bërë pjesë e debatit për lojtarin më të mirë në futbol
Mediat spanjolle zbulojnë nëse do luajë Messi në El Clasico Të mërkurën në mbrëmje, do të luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Real Madridit, e vlefshme për Kupën e
Të rejat e fundit rreth dëmtimit të Leo Messit Leo Messi pritej t’iu nënshtrohej testeve mjekësore sot, por nuk e bëri pasi ato janë shtyrë për të nesërmen. Të dielën,
Messi apo Ronaldo? Statistikat tregojnë mbretin e vërtetë (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo prej vitesh janë në një konkurencë të hapur me njëri tjetrin. Vit pas viti ata ka
Lionel Messi mungon në El Clasico ? Lionel Messi ka shkëlqyer sot në ndeshjen kundër Valencias duke realizuar dy gola për t’i siguruar një pikë skuadrës së
Lionel Messi shkruan historinë në La Liga Superylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, shënoi një gol nga pika e penalltisë në ndeshjen kundër Valencias dhe
Heroi Messi, Barcelona i shpëton humbjes ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona arriti t’i shpëtojë humbjes kundër Valencias, e cila përfundoi me rezultat 2-2 në "Camp Nou". Pjesa e parë
Super Messi, Barcelona barazon rezultatin ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona ka barazaur rezultatin ndaj Valencias në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është përsëri ylli argjentinas në mi
Shënon Messi, Barcelona ngushton rezultatin ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona ka ngushtuar rezultatin ndaj Valencias në "Camp Nou". Autori i golit është sulmuesi argjentinas, Lionel Me