999 rezultate për

messi

Lionel Messi shkruan historinë në Champions League Lionel Messi ka shkruar historinë në kompeticionin më të lavdishëm, UEFA Champions League. Ylli i Barcelonës po zhvil
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin Barcleona ka filluar ta mendojë të ardhmen pa Lionel Messin, edhe pse argjentinasi pritet të vazhdojë edhe një herë kont
Dybala tregohet i sinqertë, Messi dhe Ronaldo janë në të njëjtin nivel Paulo Dybala mund të quhet futbollisti më fatlum pasi luan përkah dy lojtarve më të mirë në planet, te Argjetina me Mess
Legjenda e Francës: Pas Messit dhe Ronaldos vjen Mbappe Legjenda e Francës dhe Bayern Munich, Bixente Lizarazu, ka lavdëruar talentin e PSG-së dhe sipas tij, vetëm Messi dhe Ro
“Mrekulli të luash me të, Messi e bën futbollin më të lehtë” Ylli Argjentinas, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele janë kthyer në një dyshe të frikshme sulmi për cdo kundërshtar. G
Messi i dhuron fitoren Barcelonës ndaj Valladolidit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore me rezultatin minimal 1-0 ndaj Valladolidit në "Cmap Nou". Golin e vetëm në këtë takim
Messi kalon Barcelonën në avantazh ndaj Valladolid (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Valladolid në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel Messi
Ky është mbrojtësi që ka po aq asistime sa Messi dhe Hazard këtë sezon Lionel Messi dhe Eden Hazard kanë që të dy nga dhjetë asiste pas vetes, në ndeshjet e këtij sezoni. Mbrëmë edhe mbrojtës
Vajti për të bërë tatuazh Ramos-in por i doli si Messi Një tifoz holandez i flaktë pas Real Madrid është tërbuar pas asaj që pa në këmbën e tij. Ai shkoi të bëjë tatuazh n
Messi ndihmon financiarisht fëmijët e prekur nga kanceri Lionel Messi vijon të ndihmojë financiarisht fëmijët e prekur nga kanceri përmes shoqatës së tij bamirëse. Investimet
Valverde: Messi është trajnuar në mënyrë perfekte Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për ndeshjen në fundjavë ndaj Real Valldolidit, pasi ka zbuluar se cil
Milot Rashica zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit (VIDEO) Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te klubi gjerman Werder Bremen. 24 vjeçari është shndërruar në një
"Vetëm Messi mund ta përmirësojë skuadrën tonë" Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se skuadra e klubit të tij është aq e mirë saqë vetëm po ta tran
Saviola: Messi mund ta fitojë Kupën e Botës me Argjentinën Ish-sulmuesi i Argjentinës, Javier Saviola, beson se Lionel Messi është i lënduar nga fakti se nuk ka arritur ta fitojë
Ish-mbrojtësi i Realit: Mezi pres që Messi t'i jap fund futbollit Duket se të gjithë në Real Madrid duan ta shohin Lionel Messin, rivalin e tyre më të madh ndonjëherë, duke i varur këpuc
Valverde trego gjendjen e Lionel Messit Barcelona është ndalur vetëm me një barazim kundrejt Athletic Bilbaos. Pas takimit ka folur për “Movistar Partidazo”
Valverde: Messi mund të luajë kundër Athletic Bilbaos Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar se ylli argjentinas i skuadrës së tij, Lionel Messi, mund të luajë n
Sërish probleme për Messin, në dyshim ndaj Bilbaos Lajme aspak të mira vijnë nga ekipi i Barcelonës. Lionel Messi nuk ka marë pjesë në stërvitje teksa në sfidën ndaj B
Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Bartomeu: Barcelona duhet të përgatitet për largimin e Messit Kur po flitet për rinovimin e kontratës së Lionel Messi me Barcelonën, presidenti i kësaj skuadre, Josep Maria Bartomeu