999 rezultate për

mesnate

Grabitet me armë një pikë karburanti në Kavajë Maskat grabisin një sasi prej 300 mijë lekësh në një pikë karburanit në Kavajë. Sipas policisë ngjarja është shënuar në
Sulmohet në mesnatë selia e BDI-së në Tetovë Një person ende i paidentifikuar ka sulmuar selinë e BDI-së në Reçiçë të Vogël në Tetovë. Policia është njoftuar për
Arbana Osmani feston 31 vjetorin (FOTO LAJM) Arbana Osmani feston sot 31 vjetorin e lindjes. Prezantuesja e mirënjohur ka startuar festën që në çastet e para pas mes
Listat e deputetëve duhet të paraqiten sonte në mesnatë Sonte në mesnatë duhet që partitë politike të dorëzojnë listat e deputetëve që do të kandidojnë në zgjedhjet parlamentar
Listat e partive mbyllen të shtunën në mesnatë Listat e kandidatëve për deputetë duhet të dorëzohen deri të shtunën në mesnatë. Ky është njoftimi i bërë nga ana e Komi
Në mesnatë përfundon verifikimi i Listës Zgjedhore Sonte në mesnatë përfundon verifikimi dhjetëditor në Listën zgjedhore për zgjedhjet presidenciale, për qytetarët nga ven
Goditet nga rrufeja, vdes 25 vjeçari Një 25-vjeçar humbi jetën mesnatën e djeshme pasi është goditur nga rrufeja në fshatin Borsh të Sarandës. Sipas policisë
Kuvendi mbyll punën në 1 pas mesnate, sot votohet programi qeverisës Programi i mazhorancës së re qeverisëse 2013-2017 u diskutua dje në një seance maratonë të Kuvendit që nisi punimet rret
Kufiri me Kosovën i bllokuar deri në mesnatë Për shkak të bllokadës në vendkalimet kufitare Bllacë dhe Jazhincë nga ana e transportuesve maqedonas, komunikacioni për
Konte i pamëshirshëm, stërvitje deri pas mesnate Tekniku i Juventusit Antonio Konte nuk ka ndër mend të heqë dorë nga regjimi i kazermës që i ka vendosur prej dy vitesh
Berisha firmos në mesnatë me Lazion Etrit Berisha mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Lacios. Pas një tratative shumë të gjatë, "telenovela" e portier
Përsësi të shtëna dhe shpërthim në veri Në Mitrovicë, mbrëmë pas mesnate janë dëgjuar të shtëna me armë automatike pranë urës kryesore në Ibër. Zëdhënësi i Poli
Priten pemët në Qendër Në komunën Qendër të Shkupit rreth orës 3:00 pas mesnate janë prerë pemët me ndihëm edhe të policisë. Pemët që janë pre
Pas mesnate heshtje zgjedhore Fushta zgjedhore për rrethin e dytë të zgjedheve, që do të zhvillohet më 7 prill, mbaron sot. Pas mesnatës fillon hesht
Mlladenov ka vdekur gjysmë ore para mesnate Në orën 23 e 30 minuta, atëherë sipas ekspertëve të policisë ka ndodhur aksidenti i kobshëm, ku para dy ditëve e humbi j
Në mesnatë mbyllet fushta parazgjedhore Në mesnatën e sotme mbyllet fushata parazgjedhore për të gjithë partitë politike, të cilat në 20 ditët e fundit kanë pre
Në mesnatë fillon fushata zgjedhore Në mesnatë fillon fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale të 24 marsit. Fushata do të zgjas 20 ditë, ndërsa më 23 mars do
Shkup, 37-vjeçari i ve flakën vetes Një 37 vjeçar nga Inxhikova e Shkupit mbrëmë para mesnate është vetëdjegur me benzinë nga e cila janë lënduar edhe bashk
Bulqizë, një varrim pas mesnate Një varrim misterioz pas mesnate i kryer në Bulqize ka bërë që efektive të policise të mberrijnë mëngjesin e sotëm në v
Telefonatë në mesnatë, Galliani "shkund" Allegrin Gjatë mbrëmjes së djeshme, Administratori i Delguar i Milanit, Adriano Galliani, i ka telefonuar trajnerit Massimiliano