999 rezultate për

mesnate

Ja fjalimi i fuqishem i dorëhqjes se Renzit në mesnatë (VIDEO) Sot parlamenti italian duhet të nisë procedurat për një kryeministërt tjetër, pasi Matteo Renzi dha dorëheqjen pas humbj
Sherr pas mesnate në Kuçovë, burri vret me thikë gruan për xhelozi Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur pas mesnatës në Drizë të Kuçovës. Burri i ka marrë jetën gruas për motive xh
KSHZ-ja duhet të vërtetojë listat e kandidatëve për deputet deri të dielën në mesnatë Partitë politike në Maqedoni kanë dorëzuar listat e tyre, ndërsa KSHZ-ja ka kohë deri të dielën në mesnatë që t’i vërtet
Pogba "bishë" në shtrat, ngre në këmbë hotelin gjatë mesnatës Paul Pogba një "bishë" edhe në jetën sentimantale. Jashtë fushe francezi po gjen gjithnjë e më shpesh “golin”… të paktën
Përdhunoi të miturën në mesnatë, arrestohet 23-vjeçari nga Himara Të Blutë e Vlorës kanë arrestuar një 23-vjeçar, pasi akuzohet se ka përdhunuar një minorene. Sipas të dhënave zyrtare
Vriten dy policë në Kaliforni Një thirrje për ndihmë në policinë lokale në Palm Springs të Kalifornisë ka çuar në vrasjen e dy pjestarve të policisë
TERMETI/ Tronditet pas mesnate Maqedonia. Nuk ka qetësi për shkupjanët Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Maqedoni mbrëmë rreth orës 2 e gjysëm pas mesnate, raporton Enti Seizmologj
Ramën nuk e zë gjumi, debaton me komentuesit pas mesnate (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, kryeministri Rama po bëhet aktiv në rrjetet sociale, duke zgjedhur që ti japë përgjigje komenteve t
Tronditet Tirana, tërmeti 4.2 ballë godet Shqipërinë në mesnatë Banorët e Shqipërisë Qendore dhe Maqedonisë Lindore u tronditën gjatë orëvë të vona të natës nga një tërmet me magnitudë
KSHZ: Konfirmoni të drejtën e votës, në mesnatë skadon afati Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) njofton se qytetaret që ndodhen në listën e votuesve kontestues kanë vazhduar të par
Sadiku dhe Balaj kapen "mat" me femra në festën e Kombëtares (FOTO LAJM) Mbërritja e futbollistëve të Kombëtares në Shqipëri pati një jehonë të madhe. Ata pasi darkuan me personazhe të rëndësis
15 vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëvarur në kasollen e bagëtisë Për shkaqe ende të paqarta, një 15 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u varur në kasollen e bagetisë. E reja me inic
Dëmtohet një zyrë e VMRO-DPMNE-së në Shkup Mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Shkupit zyra e VMRO-DPMNE-së është dëmtuar nga persona të paidentifikuar. Në rrugën
Sonte në mesnatë shpërbëhet Kuvendi i Maqedonisë Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sonte në mesnatë duhet të shpërbëhet në bazë të vendimit të ndryshuar që e votuan dep
Ja ku po e feston ditëlindjen Aurela Hoxha (FOTO LAJM) Një ditëlindje e veçantë ka qënë ajo për Aurela Hoxhën, e cila me miqtë e saj më të ngushtë ka festuar në Milano. Ditëli
Arrestohen në mesnatë dy vëllezërit Cara që vranë 20-vjeçarin Efektivët e policisë kanë arrestuar dy autorët e vrasjes së 20-vjeçarit Ervis Zyba dy ditë më parë në Laç. Rreth orës
Ahmeti: Pa zgjidhje deri në mesnatë vendi hyn në krizë të paparashikueshme "Idetë janë në tavolinë, të gjendet zgjidhja më e mirë. Por, njëherit të gjitha forcat politike në vend llogarisin që Ma
Në mesnatë hyn në fuqi vendimi për shpërbërjen e Parlamentit Kuvendi i Republikës së Maqedonisë, sipas vendimit që e sollën deputetët më 18 janar, sonte në mesnatë duhet të shpërbëh
Rama-Meta, darkë deri pas mesnate në Tiranë Mbrëmjen e së mërkurës kryeministri Edi Rama dhe kryetari i LSI-së, Ilir Meta, kanë darkuar së bashku në një prej restor
Të shtëna pas mesnate në Gorazhdec të Pejës Në orët e para të mëngjesit të sotëm janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Gorzhdec të Pejës, mbi shtëpitë, automjete