999 rezultate për

mesnate

Inspektorët vazhdojnë kontrollin në lokalet e Prishtinës (VIDEO) Inspektorët e Komunës së Prishtinës së bashku me Policinë kanë vazhduar edhe mbrëmë kontrollimin e lokaleve në kryeqyt
Makina merr flakë në mesnatë, zjarrëfiksja e Tepelenës pa ujë Një automjet është përfshirë nga flakët gjatës natës së mbrëmshme në Tepelenë. Siç shihet nga fotoja, mjeti i djegur
Rama shkon në mesnatë në selinë e PS, shoqërohet nga dy besnikët e tij Kryeministri Edi Rama është rikthyer në mesnatë në selinë e Partisë Socialiste për të ndjekur procesin e numërimit të vo
Çfarë po kurdis? Rama filmohet në mesnatë te Stacioni i Trenit (FOTO LAJM) Edi Rama qëndroi në punë vonë këtë të premte. Jo në zyrën e tij në kryeministri, por tek Stacioni i Trenit, aty ku nis B
Maune me qen të vrarë nga e gjithë Shqipëria shkarkohen pas mesnate në Kuçovë Një qytetar nga Kuçova në emisionin e mëngjesit ‘Koha për tu Zgjuar’ të gazetarit Bashkim Hoxha, ka shprehur shqetësim p
Blindohet Kuvendi i Maqedonisë, në mesnatë votohet qeveria e re Forca të shumta të policisë janë vendosur ditën e sotme rreth parlamentit të Maqedonisë. Ministria e Punëve të Bren
LDK-Thaçit: Po bën fushatë nëpër shkolla Lidhja Demokratike ka reaguar ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçit, pasi ky i fundit po bën fushatë politike nëpër
Mustafa: “Koalicioni i mesnatës” po mashtron me liberalizmin e vizave Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, duke komentuar takimin me strukturat e degës së parë të LDK-së në Prishtinë, ka akuzuar ri
Trazirat, Gruevski kthehet nga Vjena në mesnatë Ndërkohë që situata në Kuvendin e Maqedonisë u përshkallëzua në dhunë, kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka qen
Kulla Eiffel fik dritat në mesnatë në ndër të viktimave të sulmit në Rusi Kryebashkiakja i Parsisit, Paris Mayor Anne Hidalgo ka njoftuar me anë të një postimi në “Twitter” se kulla Eiffel do të
SHËNIM/ Pesë "shkelmat" e Metës para mesnate që prishën gjumin e socialistëve Pavarësisht fytyrave të qeshura pasi dolën nga restoranti i peshkut dy ditë më parë, deklarata e mbrëmshme e Metës trego
Moti i keq në SHBA shtyn takimin Trump-Merkel Takimi mes Donald Trumpit dhe kancelares gjermane, Angela Merkel, parashikuar nesër në Uashington, u shty për të premten
“Me protestuesit pas mesnate, çfarë ndodh brenda çadrës” Ora 12 pas mesnate kishte kaluar. Kishte hyrë dita e dhjetë e protestës së demokratëve përpara Kryeministrisë. Qeveria n
Eksploziv një mobilerie në Nikël në mesnatë, vetëm dëme materjale Një mobilerie në Nikël të Krujës i është vendosur eksploziv nga persona të paidentifikuar. Mësohet se nga shpërthimi
Veljanoski: Maqedonia do të ketë qeveri deri në mesnatë Kryetari aktual i Kuvendit të Maqedonisë, Trajko Veljanoski vetëm pak minuta më parë ka thënë se Maqedonia do të ketë qe
Apokalipsi, 30 sekonda më afër Shkencëtarët thonë se bota i është afruar më shumë apokalipsit vitit të kaluar pas peisazhit të errësuar të sigurisë dhe
Balaj dhe Ilda janë çift, ja fotot e flirtit pas mesnate (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur e “Super Sportit”, Ilda Bejleri, është përfolur këto ditë për një lidhje të re me sulmuesin e Kombëta
Ndërron jetë i plagosuri në aksidentin e Lezhës Ditën e djeshme në Lezhë ka ndodhur një aksident, që ka përfunduar me vdekjen e të plagosurit në mesnatë në Spitalin e T
Zbulohet telefonata pas mesnate, kush e shpëtoi Klement Balilin nga prangat Klement Balili ka arritur t’i shpëtojë arrestimit prej më se shtatë muajsh, duke shënuar një rekord më vete në këtë drej
KSHZ: Rezultatet e para dalin rreth mesnatës Komisioni Shtetëror Zgjedhor në Maqedoni do të shpallë rezultatet e para për votimin e sotëm rreth mesnatës. Kështu k