999 rezultate për

mesnate

Viti i Ri shëndrrohet në vit i zi për këtë familje Një trevjeçar vdiq nga ngufatja, pasi hëngri 12 kokrra rrushi në mesnatë për të festuar Vitin e Ri në mënyrën tradiciona
Zbythet deputeti i PS pasi fyeu fëmijët me autizëm, ky është veprimi që bëri në mesnatë (FOTO LAJM) Deputeti i PS Alket Hyseni ka shkaktuar reagim të fortë në rrjetet sociale pasi në tentativë për të fyer ish-kryeministr
"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Kapet një person i rrezikshëm në Prishtinë Qadir Ali Kan, shtetas gjerman, i kërkuar nga INTERPOL-i është kapur të premten pas mesnate në Prishtinë. Ali Kan i d
Sa lekë more për intervistën? Xhisela hyn LIVE në Instagram në mesnatë dhe debaton me shqiptarët (VIDEO) Pas doli nga studio e Opinion natën e kaluar, aty ku mohoi dhunën dhe kërcënimet e Rexhep Rrajas, Xhisiela Maloku ka pro
Policia kreh Fierin në mesnatë: Arrestohen 5 shtetas Policia e Fierit ka ushtruar kontrolle të njëpasnjëshme në këtë qytet për të parandaluar ngjarjet kriminale. Në zbat
Sherr pas mesnate mes Dritan Zaganit dhe Artan Hoxhës, gazetari nxjerr fotot (FOTO LAJM) Ka vijuar deri pas mesnate debati që nisi dje me akuzat e ish-oficerit të Policisë Gjyqësore, Emiljano Nuhu se Taulant B
Grabitje me armë në mesnatë, shoqërohen 8 persona në polici Mbrëmë në Bulqizë është terrorizuar një familje pasi tre përsona të paidentifikuar kanë hyrë në banesë dhe kanë grabitur
Misteri, çfarë ndodhi mesnatën e djeshme mes Izraelit dhe Rusisë në qiejt sirian (FOTO & VIDEO) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e cilësoi si rezultatin e një zinxhiri rrethanash tragjike përplasjen e avionit spiu
Humbën në kufi me Greqinë, shpëtohen dy persona në mesnatë Dy persona të humbur janë shpëtuar në mesnatë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se ata ta kishin humbur rrugën dhe
Sulm me kallashnikov në mesnatë në banesën e gazetares, reagon Rama Sulmi ndaj banesës së gazetares së njohur Klodiana Lala ka shokuar opinionin publik. Menjëher pas publikimit të sulm
Nënkryetarit të Bashkisë i shkrumbohet makina në mesnatë Makina e nënkryetarit të Bashkisë në Ballsh është shkrumbuar gjatë natës. Policia bën me dije se makina është djegur
Nuk ndalen tërmetet, lëkundet sërish Tirana Një lëkundje tëremeti është regjistruar pas mesnate në Tiranë. Sipas IGJEUM tërmeti është regjistruar në orën 01:19 p
Gjithçka nis pas mesnate: Brenda festave të çmendura në Mikonos (FOTO LAJM) Jeta nuk përfundon kurrë në ishullin e mirënjohur grek të Mikonosit në Egjeun qendror. Pasi ka përfunduar pjesa e par
Shkatërruan 7 makina dhe nxorrën armët, ngjarja e frikshme që ndodhi mbrëmë në mesnatë (FOTO LAJM) Ka qenë një skenë e denjë për filma me aksion ajo që ndodhi mbrëmë në zonën e Trenit në Tiranë. Një fuoristradë që p
Policia kap "mat" të fortët me makina luksoze, bënin gara në mesnatë (VIDEO) Duket se të rinjtë me lekë e kanë gjetur pistën e tyre në kryeqytet për të bërë gara me makina. "Pista" e re është a
Kosovari fiksohet keq pas shkodranes: I hyn në mesnatë në shtëpi me armë në dorë Policia ka vënë në pranga një të ri në Shkodër, pasi i fiksuar pas një gruaje e ka përndjekur atë. "Besnik Hyseni, 2
Kishin pushtuar plazhin me shezllone, konflikt në mesnatë mes policisë dhe pronarëve të lokaleve Policia Bashkiake e mbështetur nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një aksion gjatë natës duke bllokuar mb
FNSH aksion blic mes mesnate në Velipojë Mbrëmë pas mesnatës FNSH dhe policia bashkiake ka zhvilluar një aksion për të liruar dhe sekuestruar shazllonet e paligj
Shkrumbohet nga zjarri në mesnatë një makinë në Elbasan Gjatë natës mbrëmshme në lagjen "Çlirimi", Elbasan është shkrumbuar nga zjarri një makinë tip "Porsh", me targa AA 177 T