999 rezultate për

meshkujt

Vajza, ja si të çmenden djemtë pas jush Në vitet e fundit, po shohim se po shtohen meshkujt që tërhiqen më shumë nga femrat e pasura. Një pyetje për femrat:
Femrat apo meshkujt? Kush rrezikohen më shumë nga Alzheimeri Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons
Shifrat dramatike/ Jeta moderne shkatërron pjellorinë tek meshkujt Cilësia e spermës për burra po bie çdo vit, sipas një studimi, ndërsa ekspertët frikësohet se jeta moderne shkatërron pj
Dalin videot e nxehta të Erjona Sulejmanit, kështu i tundon meshkujt (VIDEO) Ishbashkëshortja e Blerim Xhemailit, bukuroshja, Erjona Sulejmani është bërë pjesë e edicionit të parë të "Temptation Is
Flokët mund të paralajmërojnë kancerin e rrezikshëm Problemet me prostatën shfaqen në moshën e vonshme dhe me to ballafaqohet një numër i madh meshkujsh. Kanceri i prost
Njihuni me nënën beqare që fitoi 13 mijë dollarë me meshkujt e internetit Një nënë beqare nga Kalifornia ka menduar një mënyrë tjetër për të siguruar të ardhura për fëmijën e saj. Kelly Popil
Dënim me varje për nëntë meshkujt që dhunuan një grua Në Teheran janë dënuar me varje 9 meshkuj për dhunimin e një gruaje në Iran, njoftojnë mediat iraniane. E përditshmja
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra?! Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
Ish-e dashura e deputetit shqiptar poston foto me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ajo u bë famshme me deklaratën se ishte në një lidhje me një deputet, identitetin e të cilit nuk e zbuloi kurrë e që pre
Meshkujt apo femrat, cilët e falin tradhtinë?! Natyra e meshkujve dhe e femrave është e ndryshme dhe mendimet e tyre për situate të ndryshme bie në kundërshtim. Tra
Cilët mjekë janë më të mirë: meshkujt apo femrat? Pacientët e trajtuar nga gratë kanë më pak të ngjarë të vdesin nga ajo çfarë i shqetëson dhe më pak gjasa për të ardhur
Zyrtare, femrat janë më inteligjente se meshkujt Thjeshtë fjalia “femrat janë më inteligjente se meshkujt” mjafton për të nisur një betejë të re mes gjinive, por këtë he
Që nga gjapërinjtë te femrat dhe meshkujt, këto janë kuriozitetet më të çuditshme Një mashkull harxhon mesatarisht 3350 ore duke u rruajtur e qethur. Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uj
Ky ushqim ju heq urinë por është pasuri e tërë me proteina Studimi i ri i publikuar në revistën profesionale “Nutrition Research” ka zbuluar se sa i rëndësishëm është kafjalli i p
Pse meshkujt duhet të konsumojnë patjetër fruta të thata Konsumimi i një grusht arra, bajame dhe lajthi çdo ditë rrit prodhimin e spermës, sugjeron një studim i ri. Vetëm 60 gra
Nuk ju pëqejnë këmbët tuaja? Pyesni njëherë meshkujt! Shpesh femrat pa arsye janë kritike ndaj dukjes së tyre. Meshkujt thjesht i adhurojnë bash ato pjesë të trupit të cilat
Kush shpenzon më shumë me aplikacione, femrat apo meshkujt? Përdoruesit femra të telefonëve janë 79% më prirura të kryejnë blerje brenda aplikacioneve në lojërat mobile. Janë fe
Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh, burrat e bukur kanë një të metë të madhe Për nevoja të studimit, një ekip shkencëtarësh ka bërë analizën e spermës të marrë nga 50 studentë të rekrutuar nga Univ
Ky ankth i lë vajzat pa gjumë tudimi tregon se femrat shohin më shpesh ëndrra të këqija se meshkujt dhe kanë makthe më të shpeshta. Sipas një studi
Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë