E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

meshkujt

Si asnjëherë, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës Kujtim Gjuzi është një nga deputetët i cili u shndërrua brenda pak javësh ndër më të komentuarit për shkak të deklaratav
Na thuaj çfarë tipi vajze je të të themi çfarë dashuron partneri tek ti Pyetja e cila mundon gratë në të gjithë botën, është se cili është lloji i vajzës që preferohet më shumë nga meshkujt. Ç
Xhensila Pere: Meshkujt trremben nga unë, mund të jem edhe një nënë single (FOTO LAJM) Miss, lojtare në “Big Brother”, kërcimtare apo aktore në klip që, në fakt, ambicie kryesore ka të jetë një femër e pavar
Këto tipare te femra e bëjnë mashkullin të "vdesë" për të Edhe pse çdo mashkull ka shije të ndryshme për femrat, ekzistojnë disa gjëra të cilat ata i duan t’i shohin në trupin e
Habit gazetarja: Mashkulli duhet të vijë erë djersë (FOTO LAJM) Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani
Aktorja jep disa këshilla të vlefshme për djemtë Aktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të kenë performancë më të m
Zvicra ka jetëgjatësinë e dytë më të lartë në botë! Zvicra është ndër shtetet e para në Evropë për kushte të mira për jetesë. Këtë e konfirmon edhe fakti se ky shtet e k
Sa më e madhe të jetë diferenca e gjatësisë mes një çifti, aq më e lumtur do të jetë martesa e tyre Sa më e madhe të jetë diferenca e gjatësisë mes një çifti, aq më e lumtur do të jetë martesa e tyre, kështu thotë studim
Të dhëna zhgënjyese për meshkujt që duan të zgjasin penisin Procedurat për të bërë organin gjenital më të madh nuk funksionojnë, janë “joefektive dhe të rrezikshme” dhe lënë shumë
Zbuloni pse meshkujt preferojnë gratë e shëndosha Edhe pse modelet e revistave ata i preferojnë të dobëta, në jetën e vërtetë njerëzit preferojnë ato të kolme e me forma
8 gjëra që meshkujt i bëjnë vetëm kur iu dashurojnë vërtet! (FOTO LAJM) Dashuria i kapërcen të gjitha pengesat, por ekzistojnë dallime delikate mes mënyrës se si burrat dhe gratë shfaqin dashu
Sipas këtij studimi, tullacët bëjnë më pak seks se meshkujt me flokë Tullacët kryejnë më pak marrëdhënie seksualë sesa ata me flokë, por mendojnë se ata janë më të mire në shtrat, sipas një
Sipas statistikave në Kosovë ka më shumë të punësuar djem se vajza Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar rezultatet e Anketës së Fuqisë Punëtore (AFP), për vitin 2018.
"Meshkujt më kanë frikë", këngëtarja shqiptare flet për dashurinë Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme, megjithatë duket se jeta e saj personale nuk shkon siç duhet. Vetë
Pse meshkujt heshtin pas raportit seksual Neuroshkencëtari Serge Stoleruc dhe ekipi i tij kanë analizuar aktivitetin e trurit mashkullor gjatë dhe pas orgazmës.
Si meshkujt dhe femrat, mos i ndani farat e kungullit Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, proteina dhe
Habit Gjyste Vulaj: T'i fusim gjithë meshkujt në burg (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar dhe që ka një karrierë të gjatë në skenë Gjystë Vulaj ishte e thirrur m
Vjen zbulimi i rendësishëm tek fasulja për meshkujt Zbulohet arma efikase kundër andropauzës. Dhe sekreti qëndron tek fasulja, që ndoshta shumë shpejt mund ta quajmë me të
Meshkujt apo femrat, cilët janë më të zgjuar Një studim i ri, që ka shkaktuar jo pak reagime, pretendon se meshkujt janë më inteligjentë se femrat. Shkencëtarët k
"Bëjnë si pjeshka", Einxhel Shkira thumbon kolegët E ftuar së fundmi në emisionin "Thumb" ishte moderatorja e njohur Einxhel Shkira, e cila ka folur hapur për jetën e saj