999 rezultate për

meshkujt

Si ndikojnë femrat në trurin e mashkullit Shpesh themi që meshkujt “për një moment bëhen budallenj” kur e shohin një femër shumë të bukur. Duket që tani ka edhe m
"Jam më burrë se ju", Dafina Zeqiri i përgjigjet komenteve absurde që merr nga meshkujt (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e njohur për eksperimentet e saj ekstreme në ‘look’ apo për ‘dashurinë’ ndaj veshjeve të gjëra, por
10 gënjeshtrat që meshkujt i thonë vazhdimisht Gjatësia Një studim zbuloi se meshkujt prireshin të gënjejnë për gjatësinë e tyre, duke thënë se ata ishin më të
Kur meshkujt ndihen fajtorë me të vërtetë, "kapini mat" me këto raste Janë pyetur disa meshkuj për çfarë ndihen më shumë fajtorë. Përgjigjet: Që bëjnë shumë kritika “Ndihem fajt
Sipas një studimi, meshkujt lajnë më pak duart se femrat pasi përdorin tualetin Gratë janë më të prira të lajnë duart pasi përdorin tualetin sesa meshkujt, sipas një studimi të ri. Një studim i ças
Boronica lufton plakjen Meshkujt dhe femrat nuk kanë të njëjtat zakone rreth përzgjedhjes së ushqimeve të përditshme. Ndërsa gratë këshillojn
Lëkura e meshkujve me e ndjeshme ndaj diellit se ajo e femrave Dielli shkakton një rritje më të shpejtë të kancerit të keq të lëkurës tek meshkujt. Ai paraqitet më shpejtë dhe është
Cila është ëndrra e meshkujve në shtrat ? Kur është fjala për marrëdhënie seksuale, meshkujt dhe gratë kanë preferencat e tyre. Përderisa për disa çifte ësht
Përse vajzat inteligjente përfundojnë me partnerë toksikë? A keni menduar ndonjëherë se përse shoqja e ngushtë – gjeni e vërtetë me trurin më të madh dhe zemrën më të ngrohtë – ës
Hajde flemë bashkë! Bebe Rexha fton meshkujt në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një
Thjesht MOS! 4 gjëra që meshkujt nuk duhet t’u bëjnë femrave në pub Ka disa gjëra që nuk duhet t’i bëni në vende të caktuara. Pavarësisht se nuk ka asnjë rregull të shkruar, se çfarë duhet
Meshkujt më dorështrënguar sipas horoskopit Nëse partneri juaj është dorështrënguar, atëherë i përket kësaj shenje horoskopi! Të jesh dorështrënguar nuk është një c
10 vite diferencë, kjo është mosha kur piqen meshkujt dhe vajzat Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e burrave, kështu që ata organizuan një studim
"I rëntë kanceri në grykë", 106 persona i shpëtojnë "mallkimit" të Hazbiut (FOTO LAJM) I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që s’më votojnë”, kur kandidoi në 2001-shin për deputet e kete ra
Sa orë punojnë gratë shqiptare në shtëpi? Shqipëria është vendi i parë në Evropë, i padiskutueshëm, sa i përket punës së papaguar që bëjnë gratë, pra punëve shtëp
Gjërat e para që vënë re meshkujt kur ju shohin të zhveshura Nëse mendoni se meshkujt shohin defektet e trupit tuaj kur zhvisheni, atëherë gaboheni.Sipas ekspertëve ka gjëra që mesh
10 gjëra që i tërheqin meshkujt si magnet Siç duket preferencat e meshkujve ndaj dukjes së femrave janë shumë subjektive: disa pëlqejnë femrat e mbushura, disa të
Arsyet pse meshkujt refuzojnë të kryejnë marrëdhënie Kur bëhet fjalë për seksin, burrat janë të gatshëm ta bëjnë në çdo kohë, apo jo? Epo, jo gjithmonë…Mund të jetë e vështi
Meshkujt bëjnë 76 minuta në ditë thashetheme, më shumë se femrat Thashethemet janë pjesë e përditshmërisë tonë dhe të gjithëve na ndodh të dëgjojmë të flasin për dikë teksa jemi ulur pë
Ekspertja e seksit: Ju tregon "recetën" që meshkujt të zgjasin sa më tepër Ekspertja e seksit, Nadia Bokody, po ndan një teknikë, e cila do t’i bëjë meshkujt të zgjasin tetë herë më gjatë në shtr