999 rezultate për

meshkujt

Ja përse meshkujt duhet të hanë më shpesh kërpudha Meshkujt që kërpudhat i duan vetëm sipër një pice, tani duhet të ndryshojnë mendim. Një studim japonez i Tohuku Unive
Meshkujt kurrë nuk duhet ta bëjnë këtë veprim Meshkujt të cilët bëjnë rregullisht sauna kanë, cilësi të ulët të spermës së tyre duke ulur kështu aftësisë riprodhuese.
Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani
Shkencëtarët zbulojnë shkakun e rënies së flokëve tek meshkujt Rritja e ndotjes së ajrit, sipas shkencëtarëve lidhet ngushtë me një fenomen i cili ka prekur një pjesë të mirë të popul
Për këto gjëra, vajzat janë më të afta se djemtë Shpesh diskutohen aftësitë e femrave dhe meshkujve. Nga një studim i bërë së fundmi ka rezultuar se ka gjëra të cilat f
Studimi: Meshkujt që ecin me hapa të vegjël kanë këtë problem Burrat që bëjnë hapa të vegjël kanë 40 përqind më shumë të ngjarë të kenë disfunksion erektil, pasi kanë muskuj më të do
Studimi zbulon pse meshkujt dobësohen më shpejt se femrat Studimet zbulon pse meshkujt dobësohen më shpejt se femrat Nëse ju dhe partneri juaj keni vendosur ndonjëherë të ndiqn
5 fakte rreth shëndetit të zemrës së meshkujve që nuk i keni ditur Sipas një hulumtimi të publikuar në Kolegjin Amerikan për Kardiologji, janë 5 gjëra që meshkujt munden t’i menjanojnë rr
Pse djemtë duan seks në mëngjes dhe vajzat në mbrëmje Femrat parapëlqejnë të bëjnë seks gjatë natës, kurse meshkujt preferojnë orët e para të mëngjesit. Ju me siguri e keni v
Studim, djemtë tullac perceptohen si më tërheqës dhe më atraktiv Tullac dhe të suksesshëm: Studimet pretendojnë se këta meshkuj janë më atraktiv. Sipas një studimi të bërë në Univers
Kur punëtorët kapen mat nga shefat (FOTO LAJM) Një studim tregon se një e gjashta e rasteve me depresion është pasojë e stresit në vendin e punës. Sipas këtij studimi
5 gjëra që një djalë dëshiron te partnerja, por ngurron t' ia thotë Meshkujt dhe femrat janë si dy drejtime të kundërta. Dikush në Jug e tjetri në Veri. Gjithmonë do ta gjeni veten në d
Gjeste të vogla që meshkujt i adhurojnë tek femrat Kur një mashkull dashurohet me një femër, ka mjaft gjëra të vogla të saj dhe të personalitetit të saj që e lumturojnë. J
Pse meshkujt i braktisin femrat që dashurojnë, e zbuloni këtu Në biseda të ndryshme kemi dëgjuar që meshkujt largohen nga femra që vërtetë dashurojnë. Kjo ndodh për shkaqe të ndry
Gratë humbasin 3 orë gjumë çdo natë, fajtorë meshkujt Gjumi është një pjesë e rëndësishme e jetës, por me sa duket gratë humbin një kohë të madhe të tij përgjatë natës. Gr
Meshkujt tymosin për t’u dukur "cool", por a i pëlqejnë vajzat duhanpirësit Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqare të anketuara, 70% p
Pse konsumimi i kosit bën magji për meshkujt Sipas studimeve të mëparshme, kosi mund ta zvogëlojë dukshëm rrezikun e kancerit kolateral te meshkujt. Ky lloj kanceri
Kujtojnë se duken bukur kur tymosin, shumicën e vajzave i neverit ky gjest Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqarë të anketuar, 70% pr
Femrat tregojnë se si i duan meshkujt në shtrat Në forumin “Reddit”, mijëra femra kanë treguar se çfarë duan që meshkujt të bëjnë më shumë në shtrat. Një numër i mad
E thotë shkenca: Këta janë 10 meshkujt më seksi në botë (FOTO LAJM) Koncepti i bukurisë është relativ, por ekziston një formulë që prej kohës së Greqisë së Lashtë që çon në një verdikt pot