999 rezultate për

mesfushori

Barcelona është gati ti japë Interit Rakitic, por kërkon një yll në shkëmbim Barcelona është shumë e interesuar për ta shkëmbyer mesfushorin e shumëkërkuar nga Interi, Ivan Rakiticin, për yllin zik
Roma rikthen shumë shpejt epërsinë në 'Olimpico' (VIDEO) Pas golit të barazimit nga Milani me Hernandez në minutën e 55', vendasit kanë arritur të rikthejnë shumë shpejt epërsin
1 vit mungesë, Chamberlain realizon supergol (VIDEO) Alex Oxlade-Chamberlain ka shënuar një gol plot klas kundër kundër Genkut. Mesfushori britanik realizoi në ndeshjen e
"Çmendet" Jorginho, kap Batshuayi-n në vendin intim (VIDEO) Chelsea regjistroi fitore të rëndësishme mbrëmë përballë Ajaxit në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve. Në ndeshjen
Liverpool kalon në epërsi përballë Genk (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutën e dytë me mesfushorin Chamberlain. Ndeshja është duke u z
Nuk përmbahet United, gati 300 milionë euro për të rindërtuar skuadrën Manchester United ka bërë gati shifrën prej 300 milionë eurove për të rindërtuar skuadrën. Gjatë këtij sezoni "Djajtë
Mesfushori i Napolit shtohet në listën e preferancave të Real Madridit Emri i Fabián Ruiz i shtohet listës së mesfushorëve që janë në orbitën e Real Madridit. Skuadra mbretërore po rrezikon s
Te Reali bëhen gati për transferimin e Eriksenit Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zida
Mesfushori i Twentes: Zgjodha Shqipërinë para Belgjikës Lindon Selahi mesfushori i talentuar i Twentes i cili po bën paraqitje shumë të mira në kampionatin holandez, ishte një
"Më kërkuan të merrja trajnerin vetë në telefon", mesfushori tregon ftesën e çuditshme për kombëtare Nadiem Amiri ishte një ndër emrat surprizë në listën e kombëtares Gjermane. Mesfushori i Leverkusenit, i cili numëron 24
Sarri dëshiron mesfushorin e Chelsea te Juventusi N’Golo Kante mund të konsiderohet aktualisht si lojtari më i mirë te Chelsea, pas largimit të Eden Hazardit në verë te R
Jorginho i lodhur, e kalon me vrap dhe arbitri gjatë ndeshjes (VIDEO) Livepooli mposhti Chelsea ditën e djelë me rezultatin 2-1, në "Stamford Bridge". Ndeshja ishte e luftuar nga të dyja
Juventus mer një lajm fantastik në prag të ndeshjes me Atletico Madrid Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic do të jetë i gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Atletico Madridit në Ligën e
Petkoviq takim me Shaqirin, e ardhmja e yllit të Liverpool në pikëpyetje Xherdan Shaqiri nuk ishte pjesë e Kombëtares së Zvicrës në ndeshjet e fundit kundër Republikës së Irlandës dhe Gjibralta
Nuk zgjënjejnë favoritët, Gjermania, Hollanda dhe Belgjika Holanda arriti fitore bindëse në udhëtim kundër Estonisë me rezultat 0:4. Ryan Babel ishte pratogonisti kryesor në kë
Ngacmoi të fejuarën e tjetrit, mesfushori i Chelsea rrihet barbarisht Aventurë për t’u harruar sa më parë nga mesfushori anglez, Danny Drinkwater, i cili mësohet së është rrahur nga një grup
U largua nga Barcelona, rrëfehet mesfushori: E vështirë të ikësh nga ekipi më i madh në botë Rafinja u largua nga Barcelona në fundit e merkatos së verës, teksa kompletoi kalimin në formën e huazimit për një sezon
E ofenduan gjatë derbit, mamaja e mesfushorit të Romës ka një mesazh për tifozët e Lazios (FOTO LAJM) Tifozët e Lazios u grumbulluan të dielën në sheshin Ponte Milvio, ku kënduan kore të shumta aspak të këndshme për mamanë
Mesfushori i kombëtares së Kosovës transferohet në Gjermani Mesfushori kosovar Besar Halimi duket i lumtur të bartë fanellën e klubit të ri Sandhausen. 24 vjeçari e shfrytëzoi d
UEFA shpall mesfushorin më të mirë të Ligës së Kampioneve Po hidhet në Monaco shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League. Përveç shortit,