999 rezultate për

mesfushori

Coutinho realizon supergol (VIDEO) Coutinho ka siguruar fitoren e Bayern-it ndaj Tottenham me një gol fantastik nga distanca. Mesfushori brazilian ka he
Vidal një "fiksim", Interi e merr me një kusht Antonio Conte kërkon me ngulm një mesfushor qendre në janar. Trajner i Interit madje e do me eksperiencë, që të ndihmojë
Operohet Khedira, ja sa do mungojë për Juventusin Juventusi do të mbetet tre muaj për Sami Khediran shkaku i lëndimit që ka pësuar në gju. Mesfushori gjerman së fundmi
Juventus mbetet pa titullarin, mesfushori do të operohet Juventusi është duke kaluar një moment jo të mirë pasi skuadra e Mauricio Sarrit nuk po arrin të bind në lojë dhe rezult
Tottenham kalon në epërsi përballë Bournemouth (VIDEO) Tottenham tashmë nën drejtimin e "special one" ka arritur të zhbllokojë ndeshjen ndaj Bournemouth. Për "spurs" ka shë
Tonali po shkëlqen me Brescian, gjigandi anglez zbarkon në itali Në çdo ndeshje që luan Brescia të gjithë sytë janë tek Sandro Tonali. Pasi ndihmoi ekipin e tij të ngjitej në Seria A, m
Gafa, mesfushori i Atletikos ngatërrohet me trafikantin e njohur Televizioni portugez CMTV ka qenë autor i një gafe qesharake teksa po raportonte një aksion të policisë e cila kishte nd
Napoli nuk po gjen qetësi, mesfushori më në formë kërkon largimin Mesfushori spanjoll Fabian Ruiz po tregon një nivel të shkëlqyer me skuadrën e Napolit, duke tërhequr vëmendjen e klubev
Juve "fërkon" duart, Abidal konfirmon largimin e mesfushorit të Barçës Këtë sezon ka përfunduar në stol dhe disa skuadra janë të interesuara për shërbimet e tij. Aventura e Ivan Rakitiç t
Xhaka drejt ish-ekipit në Bundesligë Arsenali do ta ofrojë Granit Xhakën në shkëmbim të mesfushorit Denis Zakaria. Për mesfushorin shqiptar të Zvicrës kjo do
Milani "mposht" Interin për mesfushorin holandez Kevin Strootman ka qenë gjithmonë një synim i Milanit në merkato. Hollandezi përpara se të transferohej tek Roma disd
Pas Grezdës reagon edhe Xhaka: Kjo është arsyeja që nuk erdha në Kombëtare Taulant Xhaka, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzua
Xhaka u largua nga Kombëtarja, pritet përgjigja e Kaces Taulant Xhaka nuk do të vijë në grumbullim me Kombëtaren dhe emri në listën e pritjes është ai i Ergys Kaçes. Mesfush
E BUJSHME/ Xhaka po kërkon shtëpi në Milano Granit Xhaka duket se ka thyer çdo raport me tifozët e Arsenalit ,aq sa trajneri Unai Emery i ka hequr shiritin e kapite
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
Krisja me Arsenal, Xhaka kërkohet nga klubi madh italian Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj C
Interi nuk ka ndërmend ta rikthejë mesfushorin portugez në skuadër Erdhi me shumë bujë në verën e vitit 2016 nga Sporting Lisbon, por rrugëtimi i tij tek zikaltrit nuk shkoi ashtu siç pri
Befasi, mesfushori titullar i Juventusit pritet të largohet në Turqi Blaise Matuidi është një nga mesfushorët më stabël tek skuadra e Juventusit. Francezi vrapon, lufton për çdo top dhe
Son i thyen këmbën Andre Gomez dhe shpërthen në lot (VIDEO) Totenhemi ka dështuar të fitojë ditën e sotme, teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Evertonit në transfertë
Mesfushori shqiptar realizon supergol në Francë (VIDEO) Qazim Laçi ka shënuar një supergol në takimin mes Ajaccio dhe Rodez. Mesfushori kuqezi e nisi titullar këtë sfidë, du