999 rezultate për

mesfushori

Man United ndryshon mmendje për mesfushorin serb Nemanja Matic ishte shumë pranë largimit nga Manchester United, pasi nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Ole Gunnar So
Eriksen shumë afër kalimit te Inter Christian Eriksen është një hap larg nënshkrimit me Inter. Sipas Gazzetta dello Sport Eriksen ka rënë dakord për një
Pogba trondit rrjetet sociale, vesh fanellën e klubit të madh spanjoll (FOTO+VIDEO) Poul Pogba prej kohësh po përflitet për një kalim në kampionatin spanjoll të futbollit. Mesfushori i Manchester Unit
ZYRTARE/ Roma zgjat kontratën edhe per 4 vite me mesfushorin e talentuar Aleksandar Kolarov një ditë më parë zgjati marrëveshjen me Romën, ndërkohë që sot është dita e një mesfushori për të nën
Lampard nuk e ka në planet e tij, Chelsea huazon mesfushorin Frank Lampardi nuk do të llogarit fare në pjesën tjetër të sezonit në mesfushorin, Dani Drinkwater. Për këtë, Chelsea
Tramezzani kërkon futbollistin e Kombëtares te skuadra italiane Kamer Qaka shpërtheu me Poli Iasi në Rumani dhe për të pati oferta nga më të ndryshmet. FCSB e bleu më pas, por me gjiga
Fenomeni kërkon te Valladolid lojtarin shqiptar Keidi Bare mund të bëjë realitet ëndrrën e tij për t’u rikthyer në La Liga. Mesfushori i Kombëtares që ka luajtur me Atl
Ish-ylli i City-t plas "bombën": Guardiola largohet në verë Pep Guardiola mund të largohet nga Manchester City këtë verë, sipas Michael Brown, ish-mesfushorit të të kaltërve. Gu
100 milion euro për mesfushorin më të mirë të Europës N’Golo Kante është duke menduar të largohet nga Chelsea gjatë merkatos së verës. Kampioni i botës konsiderohet si një
Granit Xhaka - Hertha Berlin, flet agjenti i mesfushorit Granit Xhaka raportohet se është afër arritjes së një marrëveshje për transferim te Hertha Berlin pasi që mesfushori ësh
Cesemiro zbulon lojtarin më të rëndësishëm të Barcelonës Mesfushori i Real Madrid, Casemiro ka dhënë një intervistë të gjatë për “Libero”, ku përveç karrierës së tij iu përgjigj
Tottenham përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Mourinho ka bërë punën e tij në pushimin e ndeshjes, pasi Tottenham duke i frikshëm në këto 45 minuta të dyta. Pas go
Interi ka gati 35 milion euro për mesfushorin suedez Interi është duke punuar intensivisht për t'u përforcuar në merkaton e janarit. Drejtuesit zikaltër janë të interesu
Juventusi "piketon" yllin e PSG-së Juventus po punon për merkaton e janarit Bardhezinjtë, të cilët duhet të mposhtin konkurrencën e Inter-it në kampiona
Paredes te Juventus? Juventus po punon për merkaton e janarit. Bardhezinjtë, të cilët duhet të mposhtin konkurrencën e Inter-it në kampio
Ish-mesfushori i Milanit pjesë e stafit të Fiorentinës Fiorentina emëroi në krye të ekipit trajnerin Beppe Iachini. Ky i fundit po përgatit dhe stan e tij teknik dhe një nga e
Dëmtimi i Chamberlain, flet Klopp urgen Klopp ka folur mbi dëmtimin e Alex Oxlade-Chamberlain. Trajneri gjerman ka thënë se Chamberlain do të mungojë n
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Beckham kërkon sukses edhe si drejtues, tenton mesfushorin argjentinas tek Interi Si futbollist luajti suksesshëm me disa nga skuadrat më të mëdha në kontinentin Europian, David Beckham dëshiron që të n
Interi blen mesfushorin 19-vjeçarë për 35 mln euro Skuadra e Interit do të synojnë të fitojë trofe këtë sezon nën drejtimin e teknikut Antonio Conte. Për të mbërritur tek