999 rezultate për

mesfushori

Lajme të mira për Manchester United, mesfushori pranë rikthimit Scott McTominay po kërkon të kthehet në aksion me Manchester United "sa më shpejt të jetë e mundur" dhe pranon se "mezi
Juve e largoi si të dështuar, Can realizon supergol në debutim (VIDEO) Emre Can e ka nisur me këmbën e mbarë aventurën te Borussia e Dortmundit. Mesfushori realizoi në minutën e 33 nga një
Hyka bëhet me skuadër të re, i bashkohet mesfushorit tjetër shqiptar Jahmir Hyka në orët e fundit të merkatos në Izrael ka bërë lëvizjen surprizë duke u transferuar te Sektzia Nes Tziona.
Ish-mesfushori holandez mendon se Felix është në klubin e gabuar Ish-mesfushori holandez, Rafael van der Vaart wshtw shprehur sw fundmi se ylli portugez i Atleticos wshtw nw skuadrwn
Dortmundi konfirmon interesimin për mesfushorin e Juventusit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin gje
ZYRTARE/ Eriksen vishet "zikaltër" Prej kohësh Eriksen kishte kërkuar largimin nga skuadra e Tottenham. Danezi u përfol shumë për një kalim të mundshëm te
Milan dhe Juventusi nisin punën për shkëmbimin e bujshëm Federico Bernardeschi nuk bën pjesë në planet e Sarrit de aktivizohet me pikatore nga ana e teknikut të Juventusit, ndër
Eriksen zbarkon në Milano, gati ti bashkohet "zikaltërve" (VIDEO) Ylli danez, Christian Eriksen ka zbarkuar në Milano mëngjesin e sotëm ku është pritur nga pjesatarë të stafit drejtues t
Edhe Liverpooli interesohet për mesfushorin e Real Madridit "Reds" janë në kërkim të një organizatori të lojës, siç e kishin vite më parë Philippe Coutinhon Liverpooli e ka shpr
Një tjetër largim i madh pritet nga Juventusi në ditët e fundit merkatos Emre Can do të largohet nga Juventus. Aventura e mesfushorit në Juventus do të përfundojë. Gjermani do të largohet
Pasi siguroi shërbimet e Haaland, Dortmund synon mesfushorin e Juventusit Pasi transferoi një sulmues shumë të talentuar si Erling Halaand, Borussia e Dortmundit synon të përforcohet në repartin
Reagoi ashpër pas zëvendësimit, Gattuso dënon mesfushorin brazilian Pas humbjes befasuese 0-2 në shtëpi përballë Fiorentinës të shtunën në mbrëmje, Napoli do të rikthehet sërish në “San Pa
Valverde apo Setien? Mesfushori veteran i Barcelonës jep këtë përgjigje Sergio Busquets mendon se Barcelona i ka të gjitha mundësitë për t’i fituar trofetë në këtë sezon dhe vlerëson punën e b
Mungesa në mesfushë, United "piketon" yllin e Atleticos "Djajtë e Kuq" ia kanë vënë syrin mesfushorit defenziv, Marcos Llorente, i cili është i pakënaqur në Atletico Madrid
Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë
Interi dhe Arsenali interesohen për mesfushorin e Milanit Franck Kessie po kërkohet nga disa klube në këtë merkato dimërore. E fundit që është future në garë për shërbimet e mesf
ZYRTARE/ Partizani huazon mesfushorin në Ishujve Faroe Partizani huazon një tjetër futbollist në futbollin nordik, pas Asir Asanit, që iu bashkua AIK të Stokholmit në Suedi.
ZYRTARE/ Buzëqesh Mourinho, mesfushori brazilan prezantohet te "spurs" Gjithccka është zyrtare tani. Jose Mourinho do të ketë nën urdhra afrimin e parë në ekip dhe bëhet fjalë për një mesfush
Conte përjashton nga skuadra mesfushorin e njohur Antonio Conte nuk dëshiron ta shohë më Matias Vecinon në Inter. Trajneri i Nerazzurrëve ka njoftuar mesfushorin urugu
Man United ndryshon mmendje për mesfushorin serb Nemanja Matic ishte shumë pranë largimit nga Manchester United, pasi nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Ole Gunnar So