999 rezultate për

mesfushori

Alarmi për koronavirusin, zbulohet përgjigjia e testit për lojtarin shqiptar Klaus Gjasula mund të marrë frymë lirisht. Mesfushori i Kombëtares shqiptare ka rezultuar negativ në testin e bërë për v
Mesfushori i Napolit në radarët e Liverpool Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka pikasur mesfushorin e Napolit i cili është duke zhvilluar një sezon shumë të mirë
Barcelona e humbur ndaj Chelsea për mesfushorin e Serie A Barcelona po interesohet për kartonin e lojtarit nga Serie A. Anëtari i Sassuolo, Jeremie Boga, është në interesin e
Tragjike: Mesfushorit të Veronës i vrasin motrën Përveçse duhet të qëndrojë në izolim për t’iu shmangur Koronavirusit, mesfushori ganez i Veronës, Emmanuel Agyemang-Badu
Xhemaili flet nga Kina dhe tregon si e mposhtën coronavirusin: Edhe evropianët duhet ta bëjnë të njëjtë gjë Blerim Xhemaili vendosi të largohet nga futbolli italian në janar për tu transferuar në Kinë tek skuadra Shenzhen. Me
ZYRTARE/ Manchester United rinovon kontratën me mesfushorin serb Manchester United ka zbatuar klauzolën në kontratën e Nemanja Matic për të zgjatur marrëveshjen e tij aktuale edhe për n
Mikel Arteta me dhimbje "koke", mesfushori humb sezonin Mesfushori i Arsenalit, Lucas Torreira do të humbasë deri në 10 javë për shkak të një frakture në këmbë. Ylli i Urug
Memushaj bën të pamundurën, shënon supergol (VIDEO) Edhe pse 33 vjeç teknika dhe fantazia e Ledjan Memushaj mbetet për t’u vlerësuar. Mesfushori kuqezi ka shënuar një super
Spektakolar, Memushaj shënon golin më të bukur në karrierë (VIDEO) Ledian Memushaj njihet pwr asistet dhe krosimet, por dje mesfushori shqiptar ka shwnuar golin e karrierws nw stil "alla
Mesfushori i Kombëtares shkëlqen në Holandë, shënon një super gol (VIDEO) Lindon Selahi vazhdon të shkëlqejë në kampionatin holandez me fanelën e Twentes. Mesfushori shqiptar shënoi edhe në n
Arsenali tenton të nëshkruaj me mesfushorin e Atletico Madridit Arsenali së fundmi ka shprehur interesim për mesfushorin e Atletico Madridit, Thomas Partey. Pas përformancave të mi
Lampard humb "mushkëritë" e mesfushës, Kante pritet të mungojë gjatë Chelsea do tw duhet ti bwjw llogaritw pa Kante pwr pjeswn tjetwr tw sezonit. Mesfushori ka marrë një goditje në këmbë
Mesfushori i Barcelonës dërgon Setien me "kullot lopët", shikoni çfarë i bën në stërvitje (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka qenë aktiv në seancat stërvitore të skuadrës së vet, por më këtë që i ka ndodhur
Juventusi hedh "grepin" te Reali, kërkon mesfushorin kolumbian Juventusi pritet të hidhet përsëri në sulm për yllin e Real Madridit, James Rodriguez. Kolumbiani nuk po gjënë hapsir
Chelsea gati të paguajë shumën e kërkuar nga Interi për mesfushorin Chelsea ka rwnw dakord pwr tw paguar shumwn e kwrkuar nga Interi pwr tw lwnw tw lirw mesfushorin, Vecino pwr tw cilw int
Mos e humbisni: Supergoli i javës vjen nga mesfushori i Paok (VIDEO) Paok këtë sezon po lufton për titullin së bashku me Olympiakos, shkruan Albeu.com. Kampionët e greqisë po fitojnë 0-
Interi i vendosur për të shitur mesfushorin në verë Matias Vecini disa ditë më parë u shpall i padëshirueshëm nga trajneri Conte edhe pse ndeshjet e fundit ai ka qenë në fu
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Real Madridi vihet pas mesfushorit të Interit Real Madridi po shfaq interes serioz ndaj mesfushorit të Interit, Marcelo Brozovic. Madrilenët janë duke e ndjekur ng
Mesfushori i Kombëtares lë pas dëmtimin, gati të kthehet në fushë Keidi Bare ka më shumë se një muaj që qëndron jashtë fushës së blertë për shkak të një dëmtimi në datën 5 janar. Fill