999 rezultate për

mesfushori

Pas gjysmë ore takim me Busquets merret vendimi nga Koeman Ronald Koeman po vazhdon bisedimet me të gjithë lojtarët e Barcelonës të cilëve po ua tregon individualisht planet e tij
"Tap" drejtonte ferrarin, mesfushorit të Juves i bllokojnë patentën Mesfushori brazilian Arthur nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë verë, pasi fillimisht u detyrua të pranojë kundër
Fiorentina gati të bëjë befasinë në merkato, afër nënshkrimit më yllin e Bayernit Skuadra e Fiorentinës duket se e ka ndërmend që sezonin tjetër të jetë një ekip më i fuqishëm. Sipas mediave në Itali
Zidane vendos të kthejë në skuadër mesfushorin e talentuar Real Madridi e ka vendosur tashmë të ardhmen e Martin Odegaard. Mesfushori që shkëlqeu me Sociedad sezonin e kaluar d
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leverkusen, në cerekfinalen e Europa League. Autori i golit është
Tjetër largim nga Juventusi, mesfushori francez transferohet në MLS Juventus po fillojnë projektin e tyre për rinovimin e skuadrës dhe i pari që largohet është mesfushori Blaise Matuidi.
Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
Me miratimin e Rangnick, Milani nis "sulmin" për mesfushorin hungarez Dominik Szoboszalai është objektivi i merkatos për Milanin këtë verë, me kuqezinjtë që kanë nisur negociatat me austriak
Tratativa mes Juventus dhe Artur, mesfushori ka marrë vendimin përfundimtar Juventus dhe Barcelona kanë negociuar gjatë për të arritur te një shkëmbim mes mesfushorësh. Të përfshirë janë Mirale
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe "lojtar të shkëlqyeshëm", ndërsa e vlerësoi atë për n
Alla Pirlo, shikoni çfarë supergoli ka shënuar mesfushori i Mallorca (VIDEO) Një supergol është shënuar në ndeshjen e mbijetesës mes Mallroca dhe Leganes, shkruan Albeu.com. Vendasit kanë kalua
Rikuperim në momentet e fundit, Sarri mund të ketë në dispozicion mesfushorin për finalen e Kupës Juventusi përgatitet për finalen e Kupës së Italisë, ditën e mërkurë në mbrëmje, ora 21:00 ("Olimpico", Romë) dhe trajne
Nuk dëshiron të largohet, Barcelona shtyn mesfushorin brazilian drejt Juventusit Mesfushori brazilian, Arthur Melo, mund të luajë sezonin e fundit me Barcelonën, bazuar në situatën para merkatos së ver
Ylli i Juventusit tregon ndryshimin mes futbollit italian dhe atij anglez Aaron Ramsey tregon se në futbolli italian është më i vështirë taktikisht se sa ai anglez. Uellsiani u transferua në Se
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për
Ylli i Milanit tërheq vëmendjen e Guardiolas, spanjolli mëson çmimin e mesfushorit Sipas RMC Sport, mesfushori i Milanit, Ismael Bennacer, ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guard
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Ish-mesfushori: Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin e Kloppit Ish-mesfushori i Liverpool-it, Jason McAteer, ka thënë se ylli i PSG-së, Kylian Mbappe nuk do të ishte një lojtar i përs