999 rezultate për

mesfushori

Lyon me dorë të hekurt, pezullon mesfushorin e kërkuar nga Juventus Olympique Lyon me dorë të ashpër ndaj mesfushorit të shumëkërkuar në merkato Houssem Aouar. Klubi francez ka pezullu
Isco dëshiron të largohet nga Reali? Këto janë fjalët e agjentit të mesfushorit Agjenti i yllit të Real Madridit, Isco, ka konfirmuar se lojtari dëshiron largimin në afatin e janarit. Ka spekulime
Isco prej kohësh në shitje, Reali ende s’ka pranuar asnjë ofertë zyrtare Real Madridi ende s’ka pranuar ndonjë ofertë zyrtare për mesfushorin ofensivë, Isco Alcaron. Ish ylli i Malagas ka ko
lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
Borussia M’Gladbach e pasur me talente, mesfushorin zviceron nuk e largon pa 45 milionë euro Denis Zakaria është shndrruar në një lider te Borussia M’Gladbachu e gjithashtu te Zvicra. Mesfushori 23-vjeçar po impr
Bind Gattuson, Napoli dëshiron ta kompletojë transferimin e Bakayokos Mesfushori Tiemoue Bakayoko, ka impresionuar në Napolin dhe janë në bisedime me Chelsean për 18 milionë euro. Mesfush
Nuk po gjen hapësira te Interi, merret vendimi përfundimtar për Sensin Drejtuesit e Interit kanë marrë një vendim përfundimtar mbi të ardhmen e Stefano Sensit, raportojnë mediet në Itali.
Kroos shpërthen ndaj idesë për Superligën Evropiane: Futbollistët nuk pyeten, jemi thjesht kukulla të FIFA dhe UEFA Toni Kroos ka hedhur poshtë idenë e Superligës Evropiane, ndërsa nuk ka hezituar ta të drejtojë kritika drejt shtëpive t
Eriksen "hakmerret" duke kaluar te rivali i përjetshëm, Conte gjen çelësin për Kantenë Urrejtja mes tifozëve të Milanit dhe atyre të Interit ka qenë përherë e dukshme, ndërsa drejtuesit e të dyja skuadrave k
Kombëtarja humb edhe Roshin për ndeshjet e nëntorit Sa më tepër kalojnë ditët dhe afron grumbullimi, aq më shumë shtohet lista e mungesave për trajnerin Edi Reja. Krahas
Legjenda e Man.United thur elozhe për Partey: Nuk sheh lojtarë të tillë në ditët e sotme Legjenda e Manchester Unitedit, Paul Scholes ka lavdëruar mesfushorin e Arsenalit, Thomas Partey pas një super paraqitje
Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO) Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29. Spanjolli përfitoi nga k
Barella: Me Conten jam rritur shumë Nicolo Barella është një nga futbollistët më në formë të momentit, pasi po shkëlqen me performancat e tij si te Interi,
Erdhi bujshëm tek Barça, Pjanic largohet në janar? Miralem Pjanic ishte blerja më e bujshme e Barcelonës gjatë merkatos së verës, por mesfushori boshnjak ka luajtur vetëm
Të gjithë pas Camavingës, Reali "fut mik" trajnerin Zidane për ta bindur Më 10 nëntor do të festojë ditëlindjen e tij të 18, por mesfushori francez Eduardo Camavinga është duke i realizuar ëndr
Calhanoglu drejt largimit nga Milani Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milani. Mesfushori turk është në vitin e fundit të kontratës me klubin italian
ZYRTARE/ Pas eksperiencës në Australi, ish-mesfushori i Kombëtares rikthehet në Evropë Migjen Basha rikthehet në Evropë dhe riniset nga Neuchatel Xamax. Ish-mesfushori i kombëtares zvicerane është zyrtari
Batuta interesante e mesfushorit të Juventusit: Pirlos edhe sot nuk ja merr dot topin Weston McKennie është pa dyshim një blerje e goditur e Juventusit për mesin e fushës. Mesfushori amerikan i ka tregua
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Juventusi publikon listën Champions, mbetet jashtë mesfushori Pas tregut të transferimeve, Juventus është gati të përqendrohet përsëri në kampionat. Në Serie A dhe në Champions Le