999 rezultate për

mesfushe

Revolucion në mesfushë, 5 lamtumira dhe 5 afrime (FOTO LAJM) Pas revolucionit të verës së shkuar gjatë të cilës Milan largoi nga ekipi grupin historik të lojtarëce, sot klubi kuqezi
Magjia Falcao, ja si rrotullon Khediran dhe Albiol (VIDEO) Atletico Madrid fitoi dje Copa del Rey 2013 duke mposhtur Real Madrid dhe duke siguruar trofeun e tyre të 10 në këtë kom
E bujshme, shkëmbim Guarin-Inler? Gjiothça për Fredy Guarin. Napoli ka zgjedhur kolumbianin e Inter si përforcimin e duhur në mesfushë për sezonin e ardhs
Derbi milanez për Fabregas Pritet një duel i fortë mes dy skuadrave të Milanos gjatë merkatos, teksa mendojnë për mesfushorin Cesc Fabregas. Spanjo
R.Madrid, formacioni i huaj më i mirë i historisë (FOTO LAJM) Duke patur parasysh formacionin e fillimit me te cilin u Real Madrid nisi sfidën përballë Galatasaray në Stamboll, për h
Frikë nga humbja, De Biasi me formacionin më të mirë Frika nga një humbje e mundshme e ka bërë Giani De Biasin të ndryshojë formacion. Ai ka rreshtuar si titullarë Lorik Can
4 emra për mesfushën e Realit (FOTO LAJM) Jo vetëm Barcelona, por edhe Real Madrid është në gjurmët e Ilkay Gundogan, mesfushori turk i Borussia Dortmund, Lajmi v
De Biasi "katenaço" ndaj Norvegjisë, fantazistët në stol Mesfushori Migjen Basha ka marrë përgjigje pozitive dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës me Norvegjinë. Ky fak
Inter: Mesfushë greke, sulm brazilian (FOTO LAJM) John Carrew për të tashmen, Andreolli-Campangnaro për në verë. Por nuk përfundojnë këtu planet e merkatos së Inter. Sipa
Bayern-Schalke, formacionet e mundshme Supersfida, Bayern Munchen–Schalke 04, e cila pritet të startojë pas pak, do të mbyllë edhe siparin e javës së 21 të Bun
Inter, "10-ta" e Sneijder për talentin kroat Detyrë e rëndë për Mateo Kovaçiç. Për regjisorin talent, blerja më e re e Inter, është gati numri 10, i cili më parë ësh
Mungesat në mesfushë, Juventus grumbullon shqiptarin Kabashi Munngesat e shumta kanë vënë në pozitë të vështirë trajnerin e Juventusit Antonio Konte dhe të gjithë ekipin. Sikur të m
Alarm në mesfushën e Juventus Probleme për Antonio Conten në vigjilje të sfidës kundër Udineses në Torino, e vlefshme për javën e 21 të Serie A. Andre
Formacioni zhgënjyes i Serie A (FOTO LAJM) Kryeson Milani dhe Juventusi në formacionin më të keq të 11 javëve të luajtura deri më tani në kampionatin italian. Janë
Dëmtimi, Alban Meha humb miqësoren Alban Meha nuk do të jetë pjesë e Kombëtares shqiptare për ndeshjen e sotme ndaj Kamerunit. Mesfushori kuqezi ka pësuar
Gonalons, ideja e fundit për mesfushën e Milan Goleada ndaj Chievos në San Siro nuk mund të fshijë problemet e shumta që ka Milani në këtë sezon. Mbi të gjitha në repa
Milan, revolucion në mesfushë (FOTO LAJM) Pas mbërritjes së Nigel De Jong te Milan të gjithë kujtuan se Milani do të ishte në garën për titull por javët e para të
Si do të jetë Reali përballë Borussias (FOTO LAJM) Jose Mourinho do të hedhë në fushë ndaj Borussia Dortmund të njëjtën mbrojtje si ndaj Celta Vigos në La Liga. Paraqitja
Shqipëria me dyshime në mbrojtje Edhe pse nuk e bën të ditur formacionin për të respektuar të gjithë lojtarët e grumbulluar, idenë se çfarë skuadre mund
Sir Alex: Kam mesfushën më të mirë (FOTO LAJM) Në ndeshjen e fundit të Premier League përballë Newcastle United, e fituar pastër 0-3 nga Manchester United, mesfushorë