E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

mesfushe

Juve, 4 objektiva për mesfushën (FOTO LAJM) Ajo e Parisit është vërtet një histori e çuditshme. Formacioni i Laurent Blanc po ecën me ritme të jashtëzakonshme, por
Barça, 3 dëshirat e Tata-s për mesfushën (FOTO LAJM) Me përfundimin e këtij viti kalendarik Barcelona pritet të marrë disa vendime strategjike në lidhje me të ardhmen e sku
Një Milan për titull me më pak se 20 milionë (FOTO LAJM) Shumë tifozë të Milanit pyesin se cila do të jetë e ardhmja e skuadrës së tyre të zemrës. Horizonti nuk duket shumë i pa
Juve, 5 emra për mesfushën (FOTO LAJM) Ka një emër të ri në axhendën e drejtuesve të Juventus përsa i përket repartit të mesfushës. Bëhet fjalë për mesfushorin
Formacioni anti-Zvicër, ja dy idetë e De Biasit (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, e njeh shumë mirë forcën e Zvicrës, ndaj po përgatit një strategji me
Pep: Lavdet e tetorit nuk të bëjnë mirë Pep Guardiola deklaroi se është shumë shpejt për lavdërime pas fitores 3-1 të Bayern Munchen në fushën e Manchester City
Reali në "sulm" ndaj Getafes Tekniku i Real Carlo Ancelotti dëshiron të shënojë shumë gola në ndeshjen e radhës në La Liga. Këtë gjë e tregon edhe fo
Milan, një 4-3-1-2 në infermieri (FOTO LAJM) Ndodhet një 4-3-1-2 kuqezi i ndalur në bokse, në infermieri. Në shtpinë e Milanit Massimiliano Allegri duhet të bëjë llo
Shqipëria: Formacioni anti-Slloveni (FOTO LAJM) Kilometrat nga Tirana në Ljubjanë janë vetëm 685, aspak të krahasueshme me linjën ajrore që lidh Shqipërinë me Brazilin,
Formacioni i Kombëtares, ja 2 variantet (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare vijon në Durrës përgatitjet për sfidën ndaj Sllovenisë, në kuadër të ndeshjeve eliminatore për "Bra
Na ishte njëherë Maradona!? (VIDEO) Në internet qarkullon prej disa ditësh video që tregon ndoshta golin më të bukur në historinë e futbollit. Protagonist ë
Ndryshimet taktike që sjell Tata Martino Trajneri i ri i Barcelonës, argjentinasi Gerardo "Tata" Martino, ka debutuar në mënyrën më të mirë të mundshme në stolin
Arsenal, plani B nëse nuk vjen Suarez (FOTO LAJM) Arsenal është duke përgatitur planin B në rast se deri në fund të merkatos nuk do të mund të marrin në "Emirates Stadium
PSG: 3 emra për krahun e djathtë, 1 për mesfushën (FOTO LAJM) Pasi u interesua muaj më parë duke mos arritur asgjë konkrete Paris Saint Germain i është rikthyer sërish një dëshire të
United, 3 emra për mesfushën (FOTO LAJM) Është Luka Modriç emri i ri për mesfushën e Manchester United. Sipas "The Guardian", 27-vjeçari kroat i Real Madrid ësht
Lahm: Pep s’ka ndryshuar asgjë me themel Është Kampion Europe dhe Gjermanie, madje bëri edhe "tripletë", por në intervista është shumë i thjeshtë. Kapiteni i Bay
Inter, 5 dëshirat e fundit të Mazzarrit (FOTO LAJM) Tek Interi janë prishur planet e merkatos, ndërsa objektivat e parë të klubit duken gjithmonë e më larg. Në një situatë
Kur të lodh Barça, 36 pasime dhe gol (VIDEO) Që Barcelona mbetet skuadra më spektakolare dhe me lojën më magjike në botë, për këtë nuk besoj se ka ndonjë pushim. Mad
Pep-Schwein, drekë në qëndër të Mynihut Është një taktikë që e ka përdorur edhe te Barcelona dhe me sa duket kërkonta vijojë edhe te Bayern Munchen. Pep Guardio
"CR7 nuk ikën, Kaka valixhet gati" Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez flet për merkaton e verës, ku nuk lë pa përmendur as çështjen "Bale", por edh