999 rezultate për

mesfushe

Ja Milani i Inzaghit me 4-3-3 (FOTO LAJM) Milani i Filippo Inzaghit do të zbresë në fushë sezonin e ardhshëm me modulin 4-3-3 dhe kjo falë blerjes së Jeremy Menez
"Brazil 2014", analiza e Grupit B Spanja, kampione e botës në fuqi, është gjithashtu një nga favoritët kryesorë edhe për këtë Botëror. Me Vicente Del
Formacioni anti-Rumani, Kombëtarja luan me një "pykë" (FOTO LAJM) Mungesat e shumta (Jahmir Hyka, Ledian Memushaj, Migjen Basha, Odise Roshi, Alban Meha, Armando Sadiku, Taulant Xhaka, V
3 super-emra për mesfushën e Chelsea-t (FOTO LAJM) 50 milionë euro për të kënaqur Jose Mourinhon, që synon të ndërtojë një Chelsea të aftë për të zbritur nga froni i futbo
Barça, 5 super-emra për mesfushën (FOTO LAJM) Me mbërritjen në krye të pankinës së Luis Enrique, Barcelona ka filluar punën për merkaton e verës dhe ku një rol të rën
Italia, ja 30 Axurrët e mundshëm të Prandellit (FOTO LAJM) Jemi afër: brenda ditës së nesërme Cesare Prandelli duhet ti dorëzojë FIFA-s listën me 30 futbollistë nga të cilët 23 do
Fredy Guarin "spiunohet" nga Barça E përditshmja sportive katalanase "Sport" ka zbuluar se Fredy Guarin është njëri prej lojtarëve që do t’i bëhen "dhuratë
"Brazil 2014": Ja si do të luajë Anglia kundër Italisë (FOTO LAJM) Roy Hodgson do të shpallë nesër listën përfundimtare të 23 futbollistëve që do të marrë me vete në Kupën e Botës “Brazil
Juventus-Benfica, formacionet e mundshme Pak dyshime për Antonio Conten. Tekniku i Juventus duket se e ka caktuar 11-shin që do të hedhë në fushë për gjysëmfinal
Juventus, ja prioritetet e merkatos (FOTO LAJM) Juventus, me titullin e tretë rresht kampion tashmë në xhep, po planifikon lëvizjet e para në vigjilje të merkatos së ve
Napoli, revolucion në mesfushë: Ikin dy shqiptarët? (FOTO LAJM) Napoli i sezonit 2014-2015 pritet të ketë shumë ndryshime, për më tepër në repartin e mesfushës. Sipas asaj që shkruan "
Inter-Bologna, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas tre takimesh pa asnjë fitore Interi i Mazzarrit rikthehet në "San Siro" ku pret Bolognan në ndeshjen e javës së 32 t
Formacioni anti-Maltë, Kapllani i vetëm në sulm (FOTO LAJM) Në ora 18.00 në stadiumin "Niko Dovana" të Durrësit Shqipëria do të zhvillojë ndeshjen miqësore përballë modestëve të Ma
Roma-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Nis sot në mbrëmje në "Olimpico" java e 26 e Serie A. Në fushë verdhekuqtë, në ndjekje të Juventus, dhe Inter që shpreso
Gjuajtje mjeshtërore, golazo nga Hulk (VIDEO) Në në ndeshjen e United Supercup mes Zenit Shën Peterburg dhe CSKA Moska, braziliani Hulk kalon në avantazh skuadrën e L
Milan pas Michael Essien Në rrugën e Milanit tani spikat xholi Michael Essien, mesfushori i Chelseat ka përfunduar në periferitë e projektit Mour
Napoli: 5 emra për mesfushën (FOTO LAJM) Pas dështimit me Maxime Gonalons dhe Radja Nainggolan, Napoli është duke kërkuar një përforcim në mesfushë gjatë merkato
PSG: 6 emra për mesfushën, 4 janë "italianë" (FOTO LAJM) Kur PSG lëviz në merkato të fut gjithmonë frikën. Klubi kampion i Francës po kërkon përforcime për mesfushën dhe tekniku
Barça, Martino kërkon Guarin Merkatoja e janarit po afron dhe që tani kanë nisur të lakohen emra konkretë për lëvizjet që mund të bëhen gjatë Janarit
Juventus-Copenaghen, formacionet e mundshme Juventus do të presë sonte në mbrëmje në "Juventus Stadium" danezët e Copenaghen me detyrën e vetme marrjen e tre pikëve