999 rezultate për

mesfushe

Nga Valdifiori te Khedira, ja objektivat e Milanit për mesfushën (FOTO LAJM) Milani i futet punës për merkaton e verës. Objektivi numër një në shtëpinë kuqezi është përforcimi i mesfushës, duke pat
Ancelotti me ndryshime në derbin kundër Atleticos (FOTO) Carlo Ancelotti ka filluar të mendojë se si do të luajë në derbin e nesërm kundër Atletico Madrid. Pa Marcelo, Ramos, Ja
Milan, Paulinho për mesfushën Pas afrimit të mbrojtësit Salvatore Bocchetti dhe sulmuesit Mattia Destro nga Roma Milani po mendon edhe për përforcimin
Torino-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes shokuese të martën ndaj Sassuolos në "San Siro" Milani rikthehet këtë mbrëmje në fushën e lojës ku përballë
Dalja e guximshme e Neuer (VIDEO) Veprim i guximshëm i portierit të Bayern gjatë ndeshjes kundër Augsburg. Kandidati për të fituar Topin e Artë, doli nga
Milan me mesfushë alla italiana, ja 3 objektivat (FOTO LAJM) Filippo Inzaghi studion një mesfushë të re për Milanin e tij duke filluar nga merkatoja e janarit. Sipas asaj që shkr
Milan, përforcimi i mesfushës vjen nga Kroacia (VIDEO) Sipas asaj që shkruan "Gianluca Di Marzio", Milani do të provojë të përforcojë mesfushën në janar dhe objektivi parësor
Kërcim me topin, Coutinho "sombrero" Fabregasit (VIDEO) Liverpooli u mund nga Chelsea, por braziliani Coutinho i dha një leksion shumë të mirë mbrojtjes së Jose Mourinhos. Ai
Qeshni me Wayne Rooney (VIDEO) Wayne Rooney u bë protagonist i një momenti shumë komik gjatë humbjes së sotme në derbin kundër Manchester City-t. Su
Silurë nga jashtë zone, shijoni golin e Correa-s (VIDEO) Supergol në raundin e 1/16-ve të Copa Sudamericana, në ndeshjen Estudiantes-Penarol. Ekipi argjentinas fitoi 2-1 përball
Alarm në mesfushë për Milanin (FOTO LAJM) Lajme jo të mira për trajnerin e Milanit, Filippo Inzaghi, i cili, në sfidën e javës së shtatë të Serie A, do të ketë sh
Champions League, Top 11 i javës (FOTO LAJM) Pas përfundimit të raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve të Champions League UEFA ka publikuar në faqen e saj
Champions, dëmtimet fusin në krizë mesfushën e Arsenal (FOTO LAJM) Derbi me Tottenham i kushton shumë Arsene Wenger jo vetëm në rezultat por edhe në prag të sfidës në Champions League nda
Mavraj dhe Xhaka në formacionin e "Goal.com" (FOTO LAJM) Shqipëria pushton Europën. Pas portugalisë, artmata kuqezi zbarkon në gjithë kontinentin, duke zgjeruar kufijtë e triumf
Gjibraltari kombëtare "kalçetoje", ja profesionet e futbollistëve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së dielës, Gjibraltari ka luajtur ndeshjen e parë zyrtare në nivel ndërkombëtar, në kualifikueset e "Euro 201
Shqipëria, ja formacioni anti-Portugali (FOTO LAJM) Dëshirën për t’u kthyer me pikë nga Portugalia trajneri i kombëtares shqiptare, Giani De Biasi, duket se do ta pasqyrojë
Itali-Holand, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ndeshja e parë e Antonio Contes në krye të stolit të Italisë. Ish tekniku i Juventusit do të bëjë debutimin e tij në miq
Milan, spastrime në mbrojtje, përforcime në mesfushë (FOTO LAJM) Të gjithë tifozët shpresojnë që klubi të përforcojë skuadrën duke afruar brenda saj elementë të rinj dhe cilësorë, por a
Ballack kundër Low: Lahm në mbrojtje, jo në mesfushë Te Gjermania e fushës gjithçka duket sikur funksionon në perfeksion, pavarësisht barazimit 2-2 me Ganën, por kritikat ng
Inter: 4 emra për mesfushën, 2 janë shqiptarë (FOTO LAJM) Fjalë nga Indonezia të dala dje nga goja e presidentit Erick Thohir kanë "zgjuar" botën zikaltër: tifozët i druhen një t