999 rezultate për

mesfushe

Barcelona kërkon dy lojtarë nga Roma Ai është një nga pikat e referimit të Romës, një nga futbollistët më të spikatur. Sipas mediave spanjolle Luis Enrique k
De Biasi "liron" dy lojtarë, kthehen në Itali Elseid Hysaj dhe Ledian Memushaj nuk do të jenë të pranishëm në miqësoren ndaj miqësoren ndaj Gjeorgjisë. De Biasi e
Skënderbeu kërkon fitoren e parë në Europa League (Formacionet) Skënderbeu do të luajë sot ndeshjen e katërt në grupe në Europa League teksa do të presë skuadrën e Sportingut. Korçarët
Allegri me mesfushë të "blinduar" ndaj Interit Ky sezon ka qënë i pafat për Claudio Marchision, që për shkak të dy dëmtimeve i ka parë ndeshjet nga tribuna e "Juventus
Benitez me "dhimbje koke", ka 6 mungesa në formacion Rafael Benitez vazhdon të përballet me shumë mungesa në skuadrën e Realit. Trajneri spanjoll ka marrë edhe disa lajme të
Zbulohet formacioni i Shqipërisë kundër Armenisë (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares sonë, De Biazi ka ndryshuar sërish formacionin për ndeshjen e sotme, teksa duhet theksuar që do të
Zbardhet formacioni i De Biasit ndaj Armenisë (FOTO LAJM) Gianni De Biasi është i zhgënjyer nga paraqitja e ekipit të tij në minutat e fundit të ndeshjes ndaj Serbisë. Trajneri i
City-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot nis Champions League dhe që në startin e saj kemi një super-sfidë: Manchester City-Juventus. Për Allegrin ka pro
Një emër i ri për mesfushën e Milanit Një emër i ri shfaqet në listën e Milanit për mesfushën. Në pritje të një përgjigje përfundimtare nga Sampdoria për Sori
LAJM I FUNDIT/ Reali i Madridit blen super talentin e Interit Mateo Kovacic është një futbollist i Realit të Madridit. "La Gazzeta delllo Sport" njofton se akordi mes të dyja skuadra
Juve-Lazio, në kërkim të Superkupës (Formacionet) Superkupa e Italisë sot në mesditë pritet të jap përgjigje të rëndësishme për kampionët e Italisë që nuk po kalojnë aspa
Van Gaal në "hall", ka shumë yje në mesfushë (FOTO LAJM) Trajneri i Manchester United, Luis Van Gaal ka një "hall të madh". A i ka shumë yje në skuadër dhe kryesisht në mesfush
Formacioni i Milanit në sezonin e ri (FOTO LAJM) Në krahasim me sezonin e shkuar, Milani ka bërë shumë ndryshime, duke filluar që nga trajneri e deri në sulm. Pas një
Të gjithë emrat për mesfushën e Milanit (FOTO LAJM) Merkatoja e Milanit hyn në fazën e saj më të nxehtë me kuqezinjtë që duan të përforcohen për sezonin e ardhshëm. Duke pa
Real Madrid shënjestron 2 emra për mesfushën (FOTO LAJM) Real Madrid po kërkon përforcime për qëndrën e mesfushës dhe në qëndër të vëmendjes së klubit Blanco kanë përfunduar dy
Xhaka në formacionin e vitit në Bundesligë (FOTO LAJM) Faqja zyrtare e Bundeligës ka kryer një sondazh për të përzgjedhur 11-shen më të mirë për këtë sezon. Surpriza më e madh
Statistikat / Lazio me mesfushën më rezultative në Europë Të gjithë mendojnë për Bayern Munchen ose Barcelonën kur bëhet fjalë për mesfushën më të fortë në Europë, por në fakt ës
Borussia-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Gjithçka në një mbrëmje. Do të vendoset në Dortmund sezoni në fushën europiane të Juventusit, që në "Signal Iduna Park"
6 super-emra për mesfushën e United (FOTO LAJM) Louis Van Gaal i ka paraqitur klubit një listë me 6 mesfushorë, njërin prej të cilëve të paktën e do te Manchester Unite
Milan, revolucion në mesfushë (FOTO LAJM) Pas blerjeve në janar, merkatoja e verës mund të sjellë një revolucion të vërtetë te skuadra e Milanit, mbi të gjitha në