999 rezultate për

mesfushe

Goretzka sjell revolucion në mesfushën e Bayernit, largon Vidalin dhe Alcantaran Sipas Kicker, Bayern Munich ka vendosur që të bëjë revolucion në mesfushë dhe si pasojë dëshiron të shesë Thiago Alcanta
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Rafinha zbulon se cilin numër do të mbajë në fanellë tek Interi (FOTO LAJM) Sot pasdite, Rafinha, u prezantua si lojtari më i ri i Interit, ku dhe foli për gjithçka. Ai zbuloi edhe numrin që do
Valverde shpjegon ndryshimin e pozicionit të Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde hodhi dritë për ndryshimin e pozicionit të Lionel Messit. Pleshti kohët e fundit
Edhe Kamza nuk do të qëndrojë duarkryq në merkato, vjen goditja e parë për mesfushën Pas Flamurtarit dhe Kukësit, Hair Zeqiri do të mbajë veshur fanellën e një tjetër skuadre të kampionatit shqiptar. M
Skënderbeu mund të humbasë xhevahirin e mesfushës Në merkaton e janarit Skënderbeu përveç Bajram Jashanicës i cili me shumë gjasa do të transferohet në kampionatin rus, m
Messi e shikon më të fortë Barcelonën pa Neymarin Ylli i Barcelonës këmbëngul se skuadra është më e mirë pa Neymar, pasi braziliani vendosi të largohej për te Paris Saint
Rrezikon Botërorin dhe as Verratin nuk do e ketë, ja si mund të jetë formacioni i Italisë kundër Suedisë Nuk pritet të ketë ndryshime në rreshtimin e Përfaqësueses së Italisë, në ndeshjen e kthimit play – off me Suedinë, që d
Bacelona humb shërbimet e xhevahirit të mesfushës për ndeshjen e sotme kundër Bilbaos Barcelona nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në mesfushorin spanjoll në ndeshjen e ardhshme të La Ligas. Andres Inie
Mourinho e pa teksa i mposhti gjithë mesfushën në Superkupë, tani e dëshiron me çdo kusht Carlos Henrique Casemiro apo i njohur vetëm si Casemiro ka përfunduar në radarin e gjigantit anglez, Manchester Unitedit
Juventus dhe Barça kërkojnë Weigl Julian Weigl talenti gjerman i Dortmundit i cili prej 2 sezonesh është një titullar fiks në mesfushën e “verdhezinjëve”,
Ronaldo i kërkon Perezit blerjen e talentit portugez Sipas ‘Daily Star’, Cristiano Ronaldo i ka propozuar presidentit Perez lojtarin që duhet të nënshkruajë me të në afatin
Kombëtarja kundër Italisë pa asnjë qendëmbrojtës Duhen edhe dy javë nga grumbullimi i radhës për kuqezinjtë, mirëpo Shqipëria duket më e përgjysmuar se kurrë përpara dy
Juventus ka shpresë në marrjen e lojtarit që do i ndryshonte merkaton Një emër që po bëhet akoma edhe më i nxehtë për mesfushën e Juventusit është Emre Can. Në orët e fundit Juventus jan
Zidane në telashe, shkak Reali Zinedine Zidane ka deklaruar se ka nevojë edhe për një sulmues për sezonin e ardhshëm, pas largimit të Alvaro Moratas dr
A ka qenë ndonjë ekip në histori me kaq mesfushë të pasur? Ardhja e Dani Ceballos në Real Madrid e ka bërë mesfushën e tyre akoma më të fortë se më parë dhe, padyshim, tani më të
Juve "harron" N'Zonzin, Marotta kërkon 3 yje të tjerë në mesfushë Juventus po has vështirësi për të afruar Steven N'Zonzi nga Sevilla, ndaj dhe tashmë në listën e Marottës janë përfshirë
Chelsea gjen shokun perfekt për Kante në mesfushë Chelsea po mendon për t'i gjetur shokun perfekt në mesfushë lojtarit më të palodhur, Kante. Emri më i përfolur është tal
Në Gjermani zbulojnë 4 super blerjet e Bayernit (FOTO) Në Mynih po bëhen planet për transferimet e së ardhmes dhe “Sport1” ka formuar një formacion të rekordmenëve me katër em
Juventus bën transferimin e parë, pritet vetëm firma Juventus bën goditjen e parë në merkaton e janarit. Ai është Tomas Rincon i skuadrës së Genoas. 29-vjeçari do të transfe