999 rezultate për

mesfushe

Xhaka flet për pozicionin e tij të ri te Baseli Skuadra e Baselit është duke kaluar një moment jo të mirë teksa ndodhet në një krizë të rezultateve. Së fundmi edhe lojt
Ky është formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Izraelit Shqipëria do të përballet nesër në mbrëmje me Izraelin, në takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve. Një fitore në Ber She
Nuk mbarojnë telashet për Realin, ylli i mesfushës kërkon largimin Real Madrid që nga largimi i Zinedine Zidane është përfshirë nga një valë mosmarrveshjesh që u pasua me largimin edhe të
Allegri ndryshon formacionin në Seria A, preket edhe CR7 Pas aventurës në Champion League, Juventusit do i duhet të rikthehet në ndeshjet e Seria A, ku ditën e nesërme do të për
Telashe për Shqipërinë, Panucci lë jashtë “asin” e mesfushës Vetëm pak orë na ndajnë nga ndeshja Shqipëri-Izrael, dhe pikërisht në këto momente tensioni nje lajm jo i mirë vjen nga
Kukësi fuqizon mesfushën me një mesfushor francez Kukësi fuqizon mesfushën me një algjerian me pasaportë franceze. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se 26-vjeçari Cha
Kjo është shuma që kërkon PSG nga Barcelona për yllin e mesfushës Barcelona që në fillim të kësaj merkatoje ka pasur në objektivat e saj transferimin e yllit të mesfushës së PSG, Adrien
Juventus përsëri pazar tek Reali, kërkon trurin e mesfushës Pas Cristiano Ronaldos, Juventusi ka vënë në shënjestër një tjetër lojtar të Real Madridit. Në Itali raportohet se tr
"Ndeshja e bronzit" Anglia modifikon mesfushën, Belgjika e njëjtë Belgjika dhe Anglia do të përballen me njëra tjetrën përsëri në Kampionatin Botëror Rusia 2018, por këtë herë për një me
Sarri i merr Napolit "yllin" e mesfushës Maurizio Sarri tashmë zyrtarisht është tekniku i Chelseas. Sarri prej javësh kihste mbetur pa skuadër pas shkarkimit
Reali afron një lojtar të panjohur në mesfushë Real Madrid ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm . Madrilenët pritet të bëjë ndryshime në mesin e fushës për
Roma kërkon trurin e mesfushës së Milanit Roma është e interesuar për mesfushorin e Milanit, Giacomo Bonaventura, i cili do t'i kushtojë rreth 35 milionë euro.
PSG piketon Eriksenin për mesfushën e ardhshme Sipas mediumit anglez Daily Express, PSG kanë veçuar Eriksenin si një nga ata që duan të rindërtojnë mesfushën e tyre.
Guardiola bën gati listën për një mesfushë më të rinovuar Pep Guardiola nuik dëshiron ta lërëme kaq Cityn e ri dhe dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës për edicionin e ri
Pianic mund ta vazhdojë karrierën sezonin tjetër në Francë Pianic mund të përshëndetet këtë fund sezoni me Juventusin pasi po kërkohet në Francë nga PSG. PSG ia ka dhënë dhe s
Inter e shikon si doktorin e mesfushës Kovacicin Interi dëshiron rikthimin e bujshëm të Kavacicin në “Giuseppe Meazza”. Sipas “Calciomercato.com”, Interi do të tentoj
Vazhdojnë lajmet e mira për Realin, rikthehen dy yjet e mesfushës Real Madrid do të tentojnë të vazhdojnë me momentin e mirë që kanë teksa do të jenë mysafirë të skuadrës së Eibarit, e c
Lajme të këqija për Mourinhon, pak orë para supersfidës humb lojtarin kryesor ‘The Telegraph’ ka konfirmuar sot se Pogba nuk ia ka dalë të bëhet gati për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Ky është një p
Chelsea në vend të Eden Hazard do yllin e mesfushës të Real Madridt Chelsea është e gatshme të shmangin rivalët e Manchester United në përpjekjet për të nënshkruar me mesfushorin e Real Ma
Dorëzohet Chelsea për mbajtjen e Hazard, por kërkon kyçin e mesfushës së Zidane Chelsea më në fund do të pranojë shitjen e Eden hazard në Real Madrid, nëse merr ofertën e duhur nga klubi madrilen.