999 rezultate për

mesazhin

Elita Rudi i jep gji djalit në publik, nuk nguron të japë mesazhin epik (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura nga publiku i Kosovës dhe ai shqiptar. Nga lidhja në martesë me k
Huffington Post zbërthen mesazhin, ja pse Loredana mbajti syzë gjatë konferencës Reperja nga Kosova Loredana Zefi u akuzua për zhvatjen e 900.000 frangave të nëj çifti zviceran në bashkëpunim me të vël
Zgjidhni njërin nga bufët dhe zbuloni fatin tuaj Lexoni rezultatet befasuese: Zgjidh bufon që të pëlqen më tepër dhe lexo më poshtë mesazhin për ty. Bufi 1. Ky buf
Berisha zbardh mesazhin misterioz të telefonatës së kunatave, kush është "Daja" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan sërish mbi arrestimet e pesë personave për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Teksa e
“Mama, s’më ftuan prapë në ditëlindje”, nëna prek me mesazhin e djalit (FOTO LAJM) “Janë këto gjëra që më bëjnë të qaj natën e që më shqetësojnë për djalin tim të mrekullueshëm”, tha një nënë australiane
Liri a vdekje! Basha i jep mesazhin e fortë Ramës Pasi mungoi protestën e javës së shkuar, Lulzim Basha është rikthyer me mesazhe të forta në krye të protestuesve gjatë d
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
"Nuk e besova mesazhin që do isha në derbi", rrëfehet arbitrja Rusta Emanuela Rusta, arbitrja femër që mban stemën e FIFA-s, ishte për herë të parë në një derbi, ku bëri debutimin si gjyqta
Berisha publikon një mesazh, ja çpo ndodh në Vlorë për protestën Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e një qytetari, i cili rrëfen se, nesër në qytetin e Vlo
Basha flet për mesazhin që do i japë Edi Ramës Kur vetëm disa minuta na ndajnë nga nisja masive e protestës së opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dh
Rita Ora jep mesazhin e saj për Shën Valentin Kengëtarja me famë botërore ka ardhur më një mesazh mjaft domethënës për festën e Shën Valentinit, shkruan Albeu.com
Gjendet shishja me mesazhin më të vjetër në botë! (FOTO LAJM) Një rekord i ri për mesazhin më të vjetër në botë është vednosur dhe daton rreth 132 vite më parë. Një shishe e sheku
“Njëherë në jetë”, Luana jep mesazhin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Luana prej kohësh ka pushtuar me sukseset e saj gjithë mediat online dhe rrjetet sociale. Ajo është shumë e komentuar
Messi përlot me mesazhin e tij për Sala Ylli Barcelonës Lionel Messi, u është bashkuar thirrjeve nga të gjithë njerzit e futbollit për të vijuar kërkimet gjetje
Denoncimi i fortë: Kryeministri më ka shantazhuar djalin Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku shkruan se djali i
"Mafia pushton oborrin e shkollës në Laç" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që denoncon një ndërtim brenda oborrit të sh
Navas poston mesazhin e lamtumirës për Realin e Madridit Keylor Navas është pranë largimit nga Reali Madridit. Ai përmes një postimi në Instagram shkroi "Faleminderit për gjithç
Papa jep mesazhin e vëllazërimit në meshën e Vitit të Ri Papa Françesku, në mesazhin e parë të tij për vitin 2019, u ankua për mungesën e unitetit në botë dhe doli kundër babëzi
E përbuzin, 22-vjeçari me aftësi ndryshe jep mesazhin prekës (VIDEO) Elsid Sekaj është 22-vjeçari shkodran i cili ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e tij prekëse, duke ja dal
Pas betejave me alkoolin, drogën e depresionin, Tyson Fury përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Tyson Fury na ka treguar që është një person shumë i fortë dhe jo vetëm fizikisht por edhe mendërisht. Kujtojmë që a