999 rezultate për

mesazhe

Policia jep detaje për vrasjen e 34-vjeçarit Policia e Kosovës ka dhënë disa detaje lidhur me vrasjen e Abid Jasharit gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan Al
Zbulohen mesazhet e Khloes me vajzë që e tradhtoi partneri Tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian është kthyer në kryefjalën e mediave ditët e fundit. Thuhet se Tristan Tho
Fotografitë që ndryshuan botën (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
WhatsApp sjell ndryshimin drastik për grupet që ju acarojnë me mesazhe Është gati e pamundur që të mos jesh të paktën në një grup në WhatsApp, të hapur fillimisht për një çështje të caktuar,
E akuzoi për tradhti, Rezart Veleshnja zbulon mesazhet e të dashurës (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë nëpërmjet disa story në Instagram aktori i portokallis akuzonte rëndë të dashurën e tij për tradht
Vjen opsioni i kërkuar nga të gjithë në Messenger Facebook ka sjellë opsionin që të gjithë e preferojnë dhe e kanë kërkuar me ngulm. Messengeri më në fund ka vendosur
"Sa të madh e ke", këto mesazhe sollën vrasjen e të dashurit të Elida Canit Elida Cani është 20-vjeçarja e cila u la në arrest shtëpie së bashku me bashkëshortin e saj Dëfrim Kurtin për “moskallëz
Mohoi lidhjen me reperin, Beatrixit i dalin mesazhet U tha se ai kishte ardhur në Shqipëri për t'i kaluar pushimet më pranë Beatrixit dhe në postimet e tij në Instastory shf
Zbardhen mesazhet në telefonin e Sala para se të udhëtonte Willie McKay agjent i futbollit, i ka publikuar mesazhet që i kishte shkëmbyer i biri i tij, Jack McKay, me Emiliano Sal
Mesazhet e freskëta gjeopolitike të Vladimir Putin në Beograd! Enver Bytyçi Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që në muret e kr
"Vulgare, të qeshje me zë", Rama reagon pas mesazheve të studentëve Kryemninistri Edi Rama ka reaguar lidhur me mesazhet e shumta që studentët i dërguan në orët e vona të mbrëmjes së djesh
Juventusi bëhet gati për goditjen e radhës ndaj Real-it falë mesazheve të CR7 Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus do në Torino mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon. Të dy janë në kontakt të vazhduesh
Mesazhe kundër Krishtlindjes, dëbohet nga Italia për terrorizëm emigranti shqiptar Publikoi mesazhe kundër festës së Krishtlindjeve në faqen e tij në Facebook dhe në saj të lidhjeve me imamë të arrestuar
Nainggolan nuk e pranon dënimin, mesazhet e tij tërbojnë Interin Radja Nainggolan është pezulluar nga Interi për ndeshjen ndaj Napolit, dhe me gjobë. Por problemet disiplinore dhe vones
E ke ti fajin, Shaqiri zbulon mesazhet pas shkarkimit të Mourinho-s Xherdan Shaqiri ka zbuluar mesazhet që ka marrë pasi u zyrtarizua shkarkimi i Jose Mourinho nga detyra e trajnerit të Ma
"Mua më merr të keqen", studentja publikon mesazhet me kryeministrin Edhe pse kryeministri Edi Rama ditët e fundit ka zhvilluar takime me studentë dhe rektorë në ambientet e disa universite
I dolën mesazhet për protestën e studentëve, jep dorëheqjen kreu i FRESSH? (FOTO LAJM) Ndërkohë që protesta e studentëve ka hyrë në ditën e 12 të saj, thuhet se Eljo Hysko ka dhënë dorëheqje nga posti i kry
Lufta e mesazheve, dalin edhe nga PS taktikat për të ndikuar te studentët (FOTO LAJM) Edi Rama do të jetë sonte në emisionin e Alban Dudushit, por nuk dihet nëse përballë tij do të ketë studentë. Ajo që
Mesazhet e koduara të Florit dhe Elvanës në komunikimin e njeri-tjetrin (VIDEO) Shfaqja e Flori Mumajesit në Djela shqiptare në kuadër të konkurimit të ‘Kënga Magjike’ ka rikthyer edhe njëherë debatet
Dalin mesazhet e gazetarit të masakruar, çfarë shprehte për princin e kurorës Vazhdojnë të dalin detaje nga vrasja e bujshme e gazetarit Saudit në Konsullatën e Arabisë Saudite në Turqi. Së fundmi j