999 rezultate për

mesazhe

"Të tregoj mesazhet unë. I pacipë, i pa fytyrë" nuk ndalet debati mes deputetit Maliqi dhe Beqirit Të ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, deputeti u përplas me Beqirin për ditën e votimeve të 30 qershorit. Deba
Mos abuzoni me mesazhet, WhatApp do të ndërmarrë veprime ligjore WhatsApp do të ndërmarrë veprime ligjore kundër përdoruesve që abuzojnë me mesazhet. Kompania shpreson që të ndalohet
Pushtoi fushën, Kinsey rrëfen si reagoi babai polic,dhe mesazhet flirtuese nga lojtarët e Liverpool Modelja Kinsey Wolanski është vënë në qendër të vëmendjes, aq sa “The Sun” ka zhvilluar një intervistë të gjatë me perso
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
E kërcënuan për t'i marrë para, publikohen foto nudo të modeles (FOTO LAJM) Claudia Galanti është një nga modelet më të fanshme të Italisë. Së fundmi, disa hacker i kanë vjedhur të gjitha lloga
Gruaja zbulon tradhtinë, publikon mesazhet e futbollistit me dashnoren Një histori gazmore vjen nga Anglia, aty ku ish-sulmuesi i Charlton dhe Millwall, Christ Zebroski, ka tradhtuar gruan e
Soreca flet për herë të parë pasi i dolën mesazhet me Ramën Një ditë më parë dolën për publikun mesazhet që ambasadori i BE-së në Tiranë shkëmbente me kryeministrin Edi Rama dhe zy
Deshifrohen mesazhet e telefonit ndërmjet Ramës dhe Sorecës Ka qenë vetëm një moment pakujdesie që ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ka hapur telefonin gjatë
Zbulohen mesazhet e "Whatsapp", Sala nuk dëshironte transferimin te Cardiff Emiliano Sala vdiq tragjikisht derisa po udhëtonte nga Franca për në Britani pas transferimit të tij te Cardiff në Premi
Maddona shfaqet me "një sy" në Eurovision, plasin teoritë mbi Iluminatin (FOTO LAJM) Kur pritet që të shpallen rezultatet e votimit, në skenë ka dalë Madona, e cila nuk ka surprizuar pak me look-un e saj.
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka
Macron dërgon tre mesazhe në Beograd, njëri për Kosovën Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryes
Ish-deputeti nxjerr disa mesazhe sekrete ku flitet për Linda Ramën (FOTO LAJM) Ish-deputeti Bardh Spahia, ka denoncuar në profilin e tij në facebook vendosjen e shkollës në përdorim të pushtetit.
"Kam frikë", Artan Hoxha nxjerr mesazhet e fundit me Astrit Bilalin Astrit Bilali e ndjente rrezikun që i kanosej. Kishte muaj të tërë që nuk dilte nga shtëpia, lëvizje shumë të kufizura v
Skandal pas skandali: Alex, mesazhe të nxehta me ish-modelen? Fill pas bërjes publike të fejesës së Jennifer Lopez- it dhe Alex Rodriguez- it shpërtheu skandali se partneri i yllit t
Kryeministres së Zelandës së Re i vijnë mesazhe kërcënuese, “Ju e keni rradhën” Një javë pas sulmit terrorist që tronditi Zelandën e Re, ku 50 persona u qëlluan me armë për vdekje teksa po faleshin në
Evra publikon mesazhet e Ronaldo-s: Do t'i shtypim (FOTO LAJM) Arritja e madhe e Juventus kundër Atletico Madrid në Champions League vazhdon akoma të diskutohet. Bardhezinjtë kanë arr
Ia "ngeci" hallës, mesazhet nxorrën bllof 17-vjeçarin që vrau gjyshin Nj krim brenda familjes kan tronditur Vlorn dy dit m par, ku 17-vjeçari Vangjel Kapllani vrau me arm zjarri gjyshin e ti
Policia jep detaje për vrasjen e 34-vjeçarit Policia e Kosovës ka dhënë disa detaje lidhur me vrasjen e Abid Jasharit gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan Al
Zbulohen mesazhet e Khloes me vajzë që e tradhtoi partneri Tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian është kthyer në kryefjalën e mediave ditët e fundit. Thuhet se Tristan Tho