999 rezultate për

mesazhe

Mesazhet e koduara ndaj Fatmir Xhafajt, Tahirit: E di kë kam rrotur Ish-ministri Saimir Tahiri iu është përgjigjur interesit të gazetarëve për qëndrimin e Fatmir Xhafajt dje kur bëri "like
Guxoni të më dënoni...! Berisha zbërthen mesazhet e Tahirit Saimir Tahiri ka lëshuar një mori mesazhesh të forta gjatë periudhës që është në gjyq i akuzuar nga Prokuroria e Krimeve
E konfirmojnë mesazhet e Tusk: Maqedonia parakalon Shqipërinë për negociatat Ç ‘farë mesazhi dha në Tiranë Presidenti i Këshillit të Europës, Donald Tusk? A ndezi ai ndonjë sinjal pozitiv për hapje
31 mesazhet e mëdha të Nënë Terezës që duhen rilexuar vazhdimisht Nënë Tereza, humanistja e njohur shqiptare, fituese e çmimit Nobel për paqe, lindi më 26 gusht 1910. Ajo ishte fëmija
Gjendet pas 10 ditësh i vetëvarur shqiptari në Itali, kishte lënë pas mesazhe prekëse Një litar i varur në tavanin prej druri dhe një trup, në një gjendje të dekompozimi, në dysheme. Kjo ka qenë skena që u
VV jep mesazhe që nuk konfirmojnë koalicionin me LDK-në Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka thënë se vendimi i LDK-së për nominimin e Vjosa Osmanit për kandi
STUDIM/ Ata që përdorin "Emoji" në mesazhe, kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale Nëse jeni duke menduar se si të keni më shumë aksion në shtrat, atëherë ndaloni së shikuari në ‘Tinder’ dhe aplikacione
“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë k
Kujdes me "Whatsapp"-in, mesazhet tuaja mund t' i dërgohen edhe dikujt tjetër Një firmë për sigurinë kibernetike ka zbuluar një problem në aplikacionin e Whatsapp. Sipas tyre, hakerat arrijnë të ndë
Vajza vëmendje, nëse ai bënë këto 3 gabime në mesazhe nuk është për ju Nëse ju pëlqen dikush, doni te flisni gjate gjithe kohës. Megjithatë janë disa gjëra që duhet të dini, përpara se t’i
Vajza kujdes, kurrë mos i dërgoni një mashkulli që pëlqeni këto mesazhe Në disa raste i prishin punë vetes, e në disa të tjera edhe ndihmon në komunikim. Po flasim në rastet kur ju prishin
Pse njerëzit i lexojnë mesazhet, dhe nuk iu përgjigjen Në kohën kur ne jetojmë, dhe pse njerëzit i kanë celularët në duar, nuk iu përgjigjen menjëherë mesazheve, ose i lënë “s
I publikuan mesazhe eksplicite në Instagram, reagon Oriola Marashi (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në profilin e modeles Oriola Marashi në Instagram tërhoqi vëmendjen një mesazh eksplicit, ku shkruhej
Pas publikimit të mesazheve ku e quante të bijën ku**ë, reagon nëna e Sabrinës Një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Adelaide në Australi, ku babai vrau me thikë brenda në makinë, vajzën e tij Sabrin
DJ me famë botërore i dërgon mesazhe private Keisi Medinit (FOTO LAJM) Keisi Medini I është prezantuar publiktu shqiptar si vajza e këngëtarit shuëm të njohur Sabian. Mirëpo vajza ka fillu
Rozana Radi e fshin nga Instagrami, publikon mesazhet me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndrysh
8 gjërat që bëjnë vajzat pas ndarjes, por kurrësesi nuk duhet Nuk jeni më bashkë dhe normalisht që nuk e keni të lehtë, por duhet të keni në kontroll jetën tuaj. Dhe këto veprime nuk
Humbi jetën në moshë të re, mesazhe rrënqethëse nga miqtë për 22-vjecaren (FOTO LAJM) Pas një aksidenti të rëndë pasditen e djeshme në Vorë, është ndarë nga jeta në lule të rinisë, kryetarja e FRESH në Njës
Deputeti publikon mesazhet: Rilindja telefonon qytetarët për ti detyruar të votojnë (FOTO LAJM) Deputeti Lefter Maliqi, ka publikuar disa mesazhe, të cilat sipas tij, tregojnë socialistët po shnatazhojnë dhe kërcënoj
"Nuk votoj në monizëm!" Mesazhet pikante në fletët e votimit gjatë zgjedhjeve njëpartiake (FOTO LAJM) Sfida e maxhorancës në zgjedhjet e 30 qershorit është sigurimi i një pjesëmarrjeje sa më të lartë të votuesve në të gjit