999 rezultate për

mesazhe

"Klubi i Skënderbeut është i mbaruar, por duam prova për Takajn", korçarët nxjerrin mesazhe të reja nga ata që i dënuan Klubi i Skënderbeut, në vazhdën e “luftës” me SportRadar, si një nga kompanitë që raporton në UEFA se klubi korçar ka kr
Zbulohet hilja, ja si të riktheni mesazhet e fshira nga WhatsApp Shpesh ne gabojmë në dërgimin e mesazheve në WhatsApp dhe shpejt mundohemi t’i fshijmë. Tashmë ne nuk jemi më të sigu
I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S’mbaj njeri me sufllaqe Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë ësht
Fotografitë që duket të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Eliminuan fermerin e pasur, zbulohen mesazhet perverse mes gruas dhe të dashurit të saj Një ngjarje e rëndë është zbuluar shumë kohë më pas në Gosmore, Hitchin. E shoqja dhe i dashuri i saj janë shpallur f
Çeki-Kosovë, nuk do të lejohen mesazhe kundër pavarësisë së Kosovës në stadium Federata e Futbollit të Çekisë, ka marrë të gjitha masat që në ndeshjen kundër Kosovës të mos ketë asnjë incident. Du
Gjuzi harron kërcënimet e Ramës: Ka qejf të përkëdhelet! Deputeti Kujtim Gjuzi, ishte i ftuari i parë në studion e emisionit “Thumb On” në RTV Ora, i cili nisi transmetimin kët
Zbardhen mesazhet kërcënuese mes Ramës e Gjuzit: Do të të tërheq zvarrë! Deputeti i Kuvendit, Kujtim Gjuzi ka publikuar mesazhet kërcënuese që sipas tij ia ka dërguar kryeministrit Edi Rama.
Gjuzi zbulon mesazhet kërcënuese nga Rama: Më bën presion për tërheqje zvarrë Në seancën e sotme plenare, deputeti Kujtim Gjuzi ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama se e ka kërcënuar. Pas Rudina
I dërgonte çdo ditë mesazhe babit të ndjerë, vajza merr përgjigjen që përloti rrjetin Një grua që vazhdonte ti shkruante numrit celular të babait të saj të ndjerë çdo ditë që nga vdekja e tij, mori një përg
Patën vetëm një takim, vajza i nxin jetën djalit dhe i çon 9000 SMS (FOTO LAJM) Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
"A po të kujtona?", Stresi sërish me mesazhe të koduara për Kejsin (FOTO LAJM) Edhe pse prej muajsh të ndarë, në media e rrjete sociale vazhdon të flitet për Stresin e Keisin. Sidomos postimet që ata
Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli me gazetarin e "Le Iene" për Alvinin (VIDEO) Emisioni “Tempora” ka mundur të sigurojë mesazhet e shkëmbyera midis ambasadorit shqiptar në Turqi, Gent Gazheli me gaze
Mendoi se do i kërkonte lidhje, djali habit vajzën me mesazhet në Tinder Wshtë bërë virale në rrjet mesazhi i një personi në tinder, kundjret një vazje bukuroshe. Bi seda ndodhi në Tinder,
Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
Banka Botërore: Ritmi i rritjes ekonomike në Shqipërinë parashikohet të ngadalësohet, vlera Në raportin ekonomik për Ballkanin Perëndimor, Banka Botërore ndër mesazhet kryesore nënvizohet se pas rritjes së fortë
WhatsApp do të sjell mesazhet ‘vet-shkatërruese’ së shpejti Mesazhet vetë-shkatërruese janë shumë të dobishme kur bëhet fjalë për shkëmbimin e informacionit të ndjeshëm. Ju mun
Revolucioni në Whatsapp, mesazhet do të vetëshkatërrohen Aplikacioni më i njohur i smartphonëve do të ketë së shpejti funksionin e ri të vetë-shkatërrimit të mesazheve. Pas Face
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
I lexoi mesazhet, babai shqiptar bën për spital vajzën 15 vjeçare Një incident i pazakontë i dhunës në familje ka ndodhur të enjten në Atsalenio të Kretës, me protagonist një baba 52-vje