999 rezultate për

mesazhe

Ndryshimi i fundit i Instagram-it: Ç'do të ndodhë me mesazhet në "DM"? Një nga avantazhet e rrjeteve sociale lidhet me mundësinë që na japin për t'u aksesuar si nga kompjuteri ashtu dhe nga c
"Rri rrugëve me dashnorin o ku*vë", publikohen mesazhet e burrit që dogji me qumësht gruan (FOTO LAJM) Vjen edhe njëherë në vëmendje gruaja e cila u përvëlua në fytyrë me qumësht të nxehtë nga bashkëshorti. Dëshmitë janë
WhatsApp shënon rekord të ri, sa mesazhe u dërguan gjatë festave WhatsApp ka thyer rekordin! Ai është tashmë një nga aplikacionet më të shkarkuara në botë, dhe sikur të mos mjaftonte
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
Eliminoi vajzën dhe dhëndrin, mesazhet e koduara që përdorte babai Një baba shqiptar ka qëlluar për vdekje vajzën e tij dhe dhëndrin duke u marrë jetën në mënyrë makabre. Sipas raporti
"Mund të jetë fundi im", Loredanës i publikojnë mesazhet, reperja përsëri në telashe (FOTO LAJM) Është një nga emrat që sjell shumë skandale. Pos skandalit me çiftin zviceran ku u akuzua se vodhi nga ta shuma të ma
Dhjetë mesazhe për të uruar miqtë dhe familjarët për Vitin e Ri Viti i Ri është fare afër dhe kjo mundësi e re për të arritur qëllime, sfida dhe ndryshime të reja është gjithmonë e mir
Do martoheshin, nusja i lexon dhëndrit mesazhet me të dashurën para të gjithëve Nëse dita e dasmës për të gjithë është një ditë e veçantë dhe momenti më i bukur për ata që martohen në kishë është kur
Dolën vetëm në një takim, vajza i nxin jetën djalit dhe i çon 9000 SMS (FOTO LAJM) Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
Nga Maluma tek J-Balvin: Kejvina tregon mesazhet që i kanë dërguar VIP-at botërorë (VIDEO) Kejvina Kthella është ndër modelet më të ndjekura në Instagram dhe tanimë fama e saj i ka kaluar kufijtë. Kejvina ka rën
Mesazhet e Veliajt që i kushtuan shqiptarëve 110 milionë euro Ish- ministri i Financave, Arben Malaj bëri me dije për opinionin publik disa detaje dhe deklarata mjaft të forta. Ma
"Mos u merr me dasmën time se...": Malaj publikon mesazhet e Veliajt ndaj Bechettit Mbrëmja e djeshme ka pasur deklarata të forta në Opinion, ku personi që ka nxjerrë në dritë shumë detaje të panjohura ka
Reali motivohet para Barcelonës, mesazhet i "pikturon" në autobus (VIDEO) Reali i Madridit luan mbrëmjen e sotme derbin e njohur si "El Clasico" ndaj Barcelonës. Nën masa të rrepta sigurie, e
Reagon Kejvina: Moj Einxhel Shkira mos më detyro të nxjerr mesazhet (FOTO LAJM) Është rikthyer në vëmendje sherri mes Kejvinës dhe Einxhelit. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive
Rama mbledh ambasadorët: Mbaj një folder të veçantë për mesazhet e tërmetit Rama ka mbledhur sot ambasaodrët e huaj që janë në vendin tonë në kuadër të mbrëmjes së vitit të ri. Në fjalën e tij Ram
Paralajmërimi: Fshini WhatsApp nëse doni të ruani veten "WhatsApp është një 'kalë trojan' që po shfrytëzon miliona përdorues dhe nuk ndryshon nga Facebook", kështu njoftoi them
Mallkon Reshat Arbana: E vraftë Zoti atë që e preku lumin e Valbonës Me 22 Nëntor 1959 ka filluar procesi mësimor në Gjimnazin Asim Vokshi në Tropojë ndrsa sot u festua 60-vjetori i nisjes
Edi Rama zbulon mesazhet me Murinjon për stadiumin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti edhe ai fjalën e tij në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”,
"Do të fus plumb ballit", Rama flet për djalin që e kërcënoi me SMS Vetëm pak ditë më parë në të gjitha mediat qarkulloi lajmi se një i ri kishte kërcënuar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi
I dashuri e infektoi me HIV/AIDS, si arriti gruaja t'i zbulonte mesazhet në telefonin e tij Do të hiqja dorë nga dashuria, por më pas disa njerëz më bindën se isha shumë e re për ta bërë një gjë të tillë. Menjëh