999 rezultate për

mesazhe

E bënë rrugë, pas Pellumb Piperos, "pre" e mesazhe false bie edhe drejtoresha e ISHP (FOTO LAJM) Pas "lojës" që disa persona ende të paidentifikuar bënë në emër të mjekut i cili është më në qendër të vëmendjes në këtë
"Ligji do i gjurmojë", mjeku Pipero publikon mesazhin e rremë me emrin e tij Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero ka denoncuar nëpërmjet profilit të tij në facebook një akt, të cilin ai e quan të dëmshëm
Rrëmbyen dhe dhunuan 16 vjeçarin, si mesazhet me vajzën i rrezikuan "kokën" adoleshentit Një 16 vjeçar u rrëmbye dhe u dhunua ditën e djeshme nga tre burra në Durrës. Shkak dyshohet të jetë bërë shkëmbimi i
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Viber së shpejti do të bëhet me pagesë, a e keni marrë dhe ju këtë mesazh? Gjatë gjysmës së dytë të shkurtit në vendet e rajonit në telefonat e përdoruesve të Viberit filluan të qarkullojnë mesaz
Fotografitë që duken të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
SKANDALI/ Publikohen mesazhet e "nxehta" të mësuesit me nxënësen Skandali i mësuesit të kantos, në shkollën e mesme artistike të Fierit, nuk duket të ketë qenë një rast i izoluar. Agron
Tayna publikon mesazhet private, çfarë mendon i ati kur ajo "çmendet" në koncerte (FOTO LAJM) Megjithëse u bë e suksesshme në një periudhë të shkurtër kohore dhe fama e saj vazhdon të rritet dita-ditës, Tayna vazhd
Instituti Shqiptar i Medias, fushatë ndërgjegjësimi për median dhe interesin publik Një grup prej 20 gazetarësh, redaktorësh dhe ekspertësh të medias morën pjesë në një fushatë publike ndërgjegjësimi për
30 mijë paundë për një fëmijë, konkurrentit i dalin mesazhet (VIDEO) Në Top Channel sot u has një temë shumë e pazakontë. Gjatë rubrikës “Përputhen” në “E Diell”, u transmetua biseda e një
I dolën mesazhet filtruese ndaj 16 vjeçarit, deputeti jep dorëheqjen Ditën e sotme, një deputet skocez u detyrua të dorëzonte mandatin, për shkak se i shkroi një të mituri që ishte “i lezet
Kështu është kur lë takim në Tinder, si e pësoi ky djalë Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Mattheë Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
Kështu është kur lë takim në Tinder, si e pësoi ky djalë Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Mattheë Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
Deputeti rrëfehet në foltoren e Kuvendit: Më kanë kërcënuar, ja mesazhet "Kujdes se je vetëm...!" Deputeti Lefter Maliqi nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza socialistëve dhe demokratëve, nd
Rudina me Frrokun, e bija nuk harron të atin: I dërgon mesazhe nga celulari i mamit (FOTO LAJM) Aktorja e Humorit, Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të folur në media kohët e fundit, e kjo që pas ndarjes
Tashmë që gjërat dolën sheshit, Rudina Dembacaj publikon mesazhet me Mark Frrokun (FOTO LAJM) U mundua ti rezistonte mediave, por Rudina nuk ja doli tw mbante tw fshehtw lidhjen e saj me ish-deputetin, Mark Frroku.
Vjosa Osmani kritikon Kurtin: Videomesazhet nuk janë mënyra e duhur! Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani, ka thënë se ka vullnet për marrëveshje me VV-në, derisa ka shtuar se këto dy javë du
Ëndrrat e këqija, makthet, përse i shohim, mesazhet që na dërgojnë dhe a mund t’i shmangim? Ato janë më shumë se të këqija. Janë të makthshme, torturuese dhe përndjekëse. Pikërisht kur ne kemi nevojë për të pushu
Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t